Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 3 sierpnia 2021
Imieniny: Augustyna, Kamelii i Lidii
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Komisje

Zgodnie ze Statutem Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drzewicy, Młodzieżowa Rada powołuje ze swego grona stałe komisje, ustalając przedmiot ich działalności oraz skład osobowy.

Komisjami stałymi Młodzieżowej Rady są:

1) Komisja budżetu, finansów i rozwoju gospodarczego;

2) Komisja oświaty, kultury, sportu, turystyki, bezpieczeństwa i spraw społecznych;

3) Komisja rolnictwa, leśnictwa, ochrony środowiska i gospodarki komunalnej.

Ponadto, Młodzieżowa Rada może powoływać ze swego grona doraźne komisje, ustalając przedmiot ich działalności oraz skład osobowy.

W skład poszczególnych komisji wchodzi co najmniej 5 radnych Młodzieżowej Rady przy czym radny może być członkiem nie więcej niż dwóch stałych komisji Młodzieżowej Rady.

Pracami komisji Młodzieżowej Rady kieruje jej przewodniczący, powoływany i odwoływany przez Młodzieżową Radę.

 

Skład komisji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drzewicy

kadencja 2019-2021

 

Komisji budżetu, finansów i rozwoju gospodarczego

1. Kowalska Martyna Anna – Przewodnicząca,

2. Białek Jakub,

3. Grudziecki Maciej Jan,

4. Grzegorczyk Kacper Jan,

5. Gwóźdź Jakub Kamil,

6. Jura Oliwia Magdalena,

7. Matysiak Kinga Aleksandra,

8. Oracz Martyna Łucja.

 

Komisji oświaty, kultury, sportu, turystyki, bezpieczeństwa i spraw społecznych

1. Beeger Maja – Przewodnicząca,

2. Białek Jakub,

3. Białek Marta,

4. Bogatek Iga,

5. Grudziecki Maciej Jan,

6. Grzegorczyk Jakub Piotr,

7. Gwóźdź Jakub Kamil,

8. Jura Oliwia Magdalena,

9. Kowalska Martyna Anna,

10. Matysiak Kinga Aleksandra,

11. Oracz Martyna Łucja,

12. Pawul Martyna,

13. Sobczyk Aleksandra Maria,

14. Wróblewski Jakub.

 

Komisji rolnictwa, leśnictwa, ochrony środowiska i gospodarki komunalnej

1. Pawul Martyna – Przewodnicząca,

2. Beeger Maja,

3. Białek Marta,

4. Bogatek Iga,

5. Grzegorczyk Jakub Piotr,

6. Grzegorczyk Kacper Jan,

7. Sobczyk Aleksandra Maria,

8. Wróblewski Jakub.