Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny: jakuba, Krzysztofa i Walentyny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Zapisy do Drzewica Summer Run 2023

12.07.2023Gmina Drzewica, Lokalna Grupa Działania „Nad Drzewiczką” i Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna dłoń” organizują VI Ogólnopolski Bieg "Drzewica Summer Run 2023". Zawody na atestowanej trasie o długości 5 km zostaną rozegrane w świąteczny wtorek, 15 sierpnia. Start o godz. 10.00. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Wanda Panfil - jedyna polska mistrzyni świata w maratonie.

„Drzewica Summer Run” jest biegiem ulicznym. Trasę o długości 5 km stanowią trzy pętle: ul. Stanisława Staszica – ul. Szkolna – ul. Braci Kobylańskich – ul.  Stanisława Staszica.

Start i meta będą zlokalizowane przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Drzewicy (ul. Stanisława Staszica 22), natomiast biuro zawodów ma się mieścić w sali USC (budynek Urzędu Miejskiego w Drzewicy, parter po prawej stronie).

Zgodnie z regulaminem, każdy uczestnik "Drzewica Summer Run" w dniu imprezy musi mieć ukończone 15 lat. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do przedstawienia pisemnej zgody rodzica lub innego przedstawiciela ustawowego na udział w zawodach i wzięcia za nie pełnej odpowiedzialności.

Zapisów do biegu należy dokonywać on-line za pośrednictwem strony: httsp://zapisy.inessport.pl . Opłatę startową (30 zł) trzeba wnieść podczas rejestracji.

Termin zgłoszeń internetowych upływa 10 sierpnia 2023 r. lub po wyczerpaniu limitu miejsc (150 startujących). O udziale decyduje kolejność wniesienia opłaty startowej, a nie kolejność zapisów na listę startową.

Organizator w pakiecie startowym zapewnia uczestnikom: numer startowy z chipem do pomiaru czasu, komplet agrafek, pamiątkową koszulkę, napoje i posiłek regeneracyjny na mecie oraz medal ukończenia biegu.  Możliwość wyboru rozmiaru koszulki istnieje do 27 lipca 2023 r.

Podczas biegu będzie obowiązywał elektroniczny pomiar czasu. Pierwsze trzy osoby w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn open otrzymają nagrody rzeczowe, puchary oraz upominki. Puchary i upominki zostaną również przyznane w podkategoriach wiekowych: 15-19 lat, 20-29 lat, 30-39 lat,  40-49 lat, 50-59 lat, 60 lat i więcej oraz w kategorii najlepszego biegacza i najlepszej biegaczki z Gminy Drzewica. Za zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej zostanie wręczony puchar. Na wynik drużynowy składać się będą wyniki trzech najlepszych zawodników i jednej najlepszej zawodniczki z danej drużyny.

Impreza organizowana jest w ramach zadania publicznego z zakresu wspierania  i upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku pn. „Drzewica – poczuj pasję do sportu”,  finansowanego ze środków Gminy Drzewica

Szczegółowe informacje na temat biegu można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Drzewicy, ul. Stanisława Staszica 22, 26-340 Drzewica, e-mail: ugm@drzewica.pl, tel. 48 375 60 91. Osobą odpowiedzialną za organizację jest Piotr Bajerowski (pokój 13, I piętro), tel. 531 452 944, e-mail: piotr.bajerowski@drzewica.pl/.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Załączniki poniżej.

 

Formularz zgłoszeniowy:

https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=962

 

Regulamin:

https://www.drzewica.pl/sites/default/files/drzewica_summer_run_2023_regulamin_0.pdf