Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Poniedziałek, 20 maja 2019
Imieniny: Bazylego, Bernardyna i Krystyny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

XII Memoriał Roberta Korzeniewskiego, IV Rzut Ligi Młodzików, III Rzut Pucharu Polski

03.08.2017





2 sierpnia na Torze Kajakowym w Drzewicy odbyły się regaty w ramach XII Memoriału Roberta Korzeniewskiego, IV Rzutu Ligi Młodzików oraz III Rzutu Pucharu Polski. Poniżej prezentujemy wyniki sportowych zmagań oraz galerię zdjęć.

 

K-1 Kobiet Młodziczek

  1. Dominika Brzeska                           KS Start Nowy Sącz
  2. Dominika Danek                             KS Start Nowy Sącz
  3. Alicja Bulera                                    LUKS Kwista Leśna

C-1 Mężczyzn Młodzicy

  1. Maciej Bartos                                 LKK Drzewica
  2. Mikołaj Mastalski                           KKK Kraków
  3. Wojciech Fabijański                       LUKS Kwista Leśna

K-1 Mężczyzn Młodzicy

  1. Mikołaj Mastalski                           KKK Kraków
  2. Wiktor Regiec                                Pieniny Szczawnica
  3. Aleksander Kopczyński                 LKK Drzewica

C-1 Kobiet Młodziczek

  1. Katarzyna Liber                               KS Start Nowy Sącz
  2. Alicja Bulera                                    LUKS Kwista Leśna
  3. Dominika Brzeska                           KS Start Nowy Sącz

C-2 Mężczyzn Młodzików

  1. Maciej Bartos/Aleksander Kopczyński      LKK Drzewica
  2. Michał Ciągło/Jarosław Kolat                    KS Start Nowy Sącz
  3. Wojciech Fabijański/Oliwier Sztuba          LUKS Kwista Leśna

K-1 Kobiet OPEN

  1. Julia Jeleńska                                   KS Start Nowy Sącz
  2. Małgorzata Mędoń                            Zawisza Bydgoszcz
  3. Julia Dziadosz                                   KS Start Nowy Sącz

C-1 Mężczyzn OPEN

  1. Przemysław Nowak                        LKK Drzewica
  2. Szymon Zawadzki                           LKK Drzewica
  3. Bartosz Łęgosz                               LKK Drzewica

K-1 Mężczyzn OPEN

  1. Marcin Janur                                    KS Start Nowy Sącz
  2. Krzysztof Majerczak                         KKK Kraków
  3. Bartosz Kubik                                   Pieniny Szczawnica

C-2 Mężczyzn OPEN

  1. Marcin Janur/Artur Kolat                         KS Start Nowy Sącz
  2. Krzysztof Zych/Wojciech Klata                LKK Drzewica
  3. Jakub Dyda/Bartłomiej Szymanek          Pieniny Szczawnica

 

C-1 Kobiet OPEN

  1. Aleksandra Stach                             KKK Kraków
  2. Oliwia Jeleńska                                KS Start Nowy Sącz
  3. Natalia Kielan                                   AZS AWF Kraków