Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 7 grudnia 2021
Imieniny: Agaty, Dalii i Sobiesława
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

XI rajd pieszy „Z kijkami albo bez…”

21.07.2020
Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski, Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Irena Kwiecień oraz zarząd LGD „Nad Drzewiczką” zapraszają wszystkich chętnych na XI rajd pieszy „Z kijkami albo bez…”. Impreza odbędzie się w sobotę, 1 sierpnia 2020 r. Start o godz. 10.00 przy „Starym młynie” w Drzewicy.

13–kilometrowa trasa prowadzi głównie terenami leśnymi na południe od Drzewicy. Tradycyjnie na piechurów czeka również ognisko oraz konkursy z szansą na zdobycie nagród.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkim osobom chętnym do wzięcia udziału w rajdzie zostanie zmierzona temperatura na starcie rajdu. Osoby o temperaturze ciała pow. 37,5 stopni Celsjusza nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu. Podczas pokonywania trasy zachowane będą musiały być odpowiednie odległości pomiędzy poszczególnymi uczestnikami, tj. 1,5 metra. Inne ważne informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa na rajdzie znajdują się w Regulaminie imprezy.

Deklaracje można składać do dnia 30 lipca 2020 r. (czwartek) w siedzibie LGD, ul. Staszica 22, Drzewica. Wywiad epidemiologiczny i oświadczenie o stanie zdrowia związane z wirusem SARS-CoV-2 należy dostarczyć organizatorom w dniu wydarzenia.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Tygodnik Opoczyński TOP.

Szczegóły dotyczące rajdu znajdą Państwo w załącznikach.

Załącznik: