Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 10 grudnia 2019
Imieniny: Danieli, Bohdana i Julii
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu opoczyńskiego

04.07.2019



W dniu 30 czerwca 2019 r. przeprowadzono w miejscowości Żarnów XI Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu opoczyńskiego w których wzięło udział 24 drużyn, łącznie 238 zawodników. Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Opocznie,  a sędzią głównym zawodów był mł. kpt. Krzysztof Juszczak oraz sędziowie konkurencji:

  1. kpt. Dariusz Kszczot,
  2. mł. kpt. Marcin Filipczak,
  3. mł. asp. Mariusz Kiełtyk,
  4. mł. kpt. Robert Konecki oraz pozostali sędziowie wyznaczeni na podstawie rozkazu Komendanta Powiatowego PSP w Opocznie.

 Zawody rozegrane zostały w grupie A i C w konkurencjach:

  • Ćwiczenie bojowe,
  • Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami,

a w młodzieżowych zawodach sportowo - pożarniczych w konkurencjach:

  • Rozwinięcie bojowe,
  • Bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami.

 

Kolejność czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

Sztafeta pożarnicza

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicze dziewcząt do 16 lat

1 miejsce -  Petrykozy                                              z wynikiem łącznym 94,3 pkt.

2 miejsce -  Miedzna Drewniana                             z wynikiem łącznym   91,3 pkt.

3 miejsce -  Kamień                                                 z wynikiem łącznym   90,3 pkt.

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza chłopców  do 16 lat

1 miejsce -       Kunice                                                z wynikiem łącznym 102,2 pkt.

2 miejsce -       Kamień                                               z wynikiem łącznym 97,5 pkt.

3 miejsce -       Poświętne                                           z wynikiem łącznym 94,6 pkt.

4 miejsce -       Miedzna Drewniana                           z wynikiem łącznym   94,2 pkt.

5 miejsce -      Jelnia                                                z wynikiem łącznym 91,9 pkt.

6 miejsce -       Stok                                                   z wynikiem łącznym   89,7 pkt.

7 miejsce -       Żarnów                                              z wynikiem łącznym   87,4 pkt.

8 miejsce -       Kruszewiec                                         z wynikiem łącznym   74,8 pkt.

 

Grupa „C”  - Kobieca Drużyna Pożarnicza (pow. 16 lat)

1 miejsce -       Kamień                                   z wynikiem łącznym   73,1 pkt.

2 miejsce -       Petrykozy                               z wynikiem łącznym   75 pkt.

3 miejsce -      Radzice                                 z wynikiem łącznym  76,3 pkt.

4 miejsce -       Kraszków                               z wynikiem łącznym   91,4 pkt.

 

Grupa „A”  - męska drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)

1 miejsce -      Drzewica                                           z wynikiem łącznym   60 pkt.

2 miejsce -       Mniszków                                           z wynikiem łącznym   60 pkt.

3 miejsce -       Błogie                                                 z wynikiem łącznym   61,3 pkt.

4 miejsce -       Paradyż                                              z wynikiem łącznym   62,6 pkt.

5 miejsce -       Żarnów                                               z wynikiem łącznym   63,8 pkt.

6 miejsce -       Parczówek                                         z wynikiem łącznym  64,7 pkt.         

7 miejsce -       Zachorzów                                         z wynikiem łącznym   64,9 pkt.

8 miejsce -       Poświętne                                          z wynikiem łącznym   67,8 pkt. 

9 miejsce -       Wygnanów                                         z wynikiem łącznym   68,3 pkt.

Ćwiczenie bojowe

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicze dziewcząt do 16 lat

1 miejsce -       Miedzna Drewniana                                      z wynikiem łącznym   938,5   pkt.

2 miejsce -       Kamień                                                          z wynikiem łącznym   936,1   pkt.

3 miejsce -       Petrykozy                                                       z wynikiem łącznym   914,8   pkt.

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza chłopców  do 16 lat

1 miejsce -       Kunice                                                z wynikiem łącznym   954,3   pkt.

2 miejsce -       Kamień                                               z wynikiem łącznym 949,7   pkt.

3 miejsce -       Miedzna Drewniana                           z wynikiem łącznym   947,9   pkt.

4 miejsce -       Poświętne                                          z wynikiem łącznym   938,7   pkt.

5 miejsce -     Stok                                                     z wynikiem łącznym   933,4   pkt.

6 miejsce -      Jelnia                                                z wynikiem łącznym  924,6  pkt.

7 miejsce -       Kruszewiec                                        z wynikiem łącznym   904,6   pkt.

8 miejsce -       Żarnów                                              z wynikiem łącznym   856      pkt.

 

Grupa „C”  - kobieca drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)

1 miejsce -       Kamień                                               z wynikiem łącznym   51,3 pkt.

2 miejsce -       Petrykozy                                           z wynikiem łącznym   58,5 pkt.

3 miejsce -      Radzice                                             z wynikiem łącznym  66,8 pkt.

4 miejsce -       Kraszków                                          z wynikiem łącznym   85,5 pkt.

 

Grupa „A”  - męska drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)

1 miejsce -       Wygnanów                                         z wynikiem łącznym 40,2 pkt.

2 miejsce -       Błogie                                                z wynikiem łącznym   40,84 pkt.

3 miejsce -      Drzewica                                            z wynikiem łącznym  42,4 pkt.

4 miejsce -       Zachorzów                                          z wynikiem łącznym   46,7 pkt.

5 miejsce -       Parczówek                                          z wynikiem łącznym   46,9 pkt.

6 miejsce -       Paradyż                                              z wynikiem łącznym  49 pkt.

7 miejsce -       Mniszków                                           z wynikiem łącznym   50,9 pkt.

8 miejsce -       Poświętne                                          z wynikiem łącznym   52,2 pkt. 

9 miejsce -       Żarnów                                               z wynikiem łącznym   54,6 pkt.

 

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicze dziewcząt do 16 lat

1 miejsce -  Miedzna Drewniana                                         z wynikiem łącznym 1029,8 pkt.

2 miejsce -  Kamień                                                             z wynikiem łącznym   1026,4 pkt.

3 miejsce -  Petrykozy                                                         z wynikiem łącznym   1009,1 pkt.

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza chłopców  do 16 lat

1 miejsce -       Kunice                                                z wynikiem łącznym 1056,50 pkt.

2 miejsce -       Kamień                                              z wynikiem łącznym 1047,20 pkt.

3 miejsce -       Miedzna Drewniana                          z wynikiem łącznym 1042,10 pkt.

4 miejsce -       Poświętne                                          z wynikiem łącznym   1033,30 pkt.

5 miejsce -       Stok                                                   z wynikiem łącznym 1023,10 pkt.

6 miejsce -      Jelnia                                                 z wynikiem łącznym 1016,50 pkt.

7 miejsce -       Kruszewiec                                        z wynikiem łącznym   979,40 pkt.

8 miejsce -       Żarnów                                              z wynikiem łącznym   943,40 pkt.

 

Grupa „C”  - Kobieca Drużyna Pożarnicza (pow. 16 lat)

1 miejsce -       Kamień                                              z wynikiem łącznym 124,4    pkt.

2 miejsce -       Petrykozy                                          z wynikiem łącznym   133,5   pkt.

3 miejsce -      Radzice                                             z wynikiem łącznym 143,1   pkt.

4 miejsce -       Kraszków                                           z wynikiem łącznym   176,9   pkt.

 

Grupa „A”  - męska drużyna pożarnicza (pow. 16 lat)

1 miejsce -       Błogie                                                z wynikiem łącznym   102,14 pkt.

2 miejsce -      Drzewica                                           z wynikiem łącznym  102,4 pkt.

3 miejsce -       Wygnanów                                         z wynikiem łącznym   108,5 pkt.

4 miejsce -       Mniszków                                           z wynikiem łącznym   110,9   pkt.

5 miejsce -       Zachorzów                                          z wynikiem łącznym   111,6 pkt.

6 miejsce -       Parczówek                                          z wynikiem łącznym  111,6 pkt.

7 miejsce -       Paradyż                                               z wynikiem łącznym   111,6   pkt.

8 miejsce -       Żarnów                                                z wynikiem łącznym   118,4   pkt. 

9 miejsce -       Poświętne                                          z wynikiem łącznym   120 pkt.