Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Poniedziałek, 21 października 2019
Imieniny: Celiny, Hilarego i Janusza
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

WYNIKI SPOTKAŃ – I KOLEJKA 7 LIPCA

19.07.2019





Świerczyna – Weterani 3:1 (0:1)

bramki:
M. Kopytowski D.Plewa
K.Cieślik
M. Wrzosek

Świerczyna: Lech Nowak, Kamil Stępień, Krzysztof Stępień, Tomasz Wrzosek, Mariusz Wrzosek,  Mariusz Nowak, Arkadiusz Białas, Łukasz Klimek, Adrian Jakubczyk, Michał Kopytowski, Sebastian Goworek, Konrad Cieślik, Sebastian Marszałek, Szymon Witoń

Weterani: Radosław Minkina, Piotr Marecki,Piotr , Chałubiński, Michał Kowalczyk, Marcin Woźniak, Mariusz Krakowiak, Piotr Chłosta, Kuba Chłosta, Marceli Podstawka, Darek Plewa, Łukasz Tąder, Tomek Białek, Paweł Wiktorowicz, Robert Mazur, Arek Piecyk, Krzysztof Statkiewicz, Hubert Bulski

FC Łucki Hale – Strzyzów/Werówka 5:1 (1:1)

bramki:
J.MIązek M.Sobolewski
F.Młodawski
J.Tąder
S.Kuc
M.Szklarczyk

FC Łucki Hale: Mariusz Budzik, Andrzej Szczotka, Łukasz Oracz, Andrzej Szczepanik, Andrzej Balasiński, Krzysztof Czarnecki, Piotr Szklarczyk, Michał Szklarczyk, Henryk Marecki, Zdzisław Popis, Jarosław Tąder, Filip Młodawski, Maciej Łaski, Jarosław Miązek, Sławomir Kuc

Strzyżów/Werówka: Paweł Piątkowski, Paweł Madej, Dawid Łaski, Jarek Wroński, Piotrek Kasicki, Krzysztof Walczyk, Marcin Składowski, Kryspin Marszczyk,,Łukasz Madzio, Rafał Staszewski, Mateusz Sobolewski

Jelnia – FC Drzewica 1:5 (0:4)

bramki:
R.Mada N.Szczepanik-2
K.Gulej
K.Bednarczyk
K.Kumur

Jelnia: Piotr Mada, Rafał Mada, Michał Więckowski, Jakub Kwiecień, Łukasz Rogulski, Damian Piecyk, Dawid Barul, Karol Skorupa, Norbert Tomczyk, Konrad Oleksik, Dominik Bogatek, Mateusz Kasicki, Marek Augustyniak, Mateusz Ogórek

FC Drzewica: Bartłomiej Jędrzejczak,Adam Reguła,Kacper Kumur,Paweł Kobalczyk,Rafał Trzaskowski, Tomasz Remian, Robert Lesiak, Jakub Bednarczyk, Michał Kadziela, Norbert Szczepanik, Michał Gasiorowski, Damian Remian, Jakub Gulej

Szacunek Drzewica – Krzczonów 1:0 (1:0)

Gola strzelił Łukasz Podgórski

Szacunek Drzewica: Rafał Wolski, Norbert Pabiniak, Sylweriusz Matysiak, Jarosław Klata, Piotr Podogrocki, Łukasz Podgórski, Karol Podogrocki, Kamil Stachniak, Łukasz Marecki, Michał Kiljanek, Waldemar Pęczkowski, Michał Wojtarek, Marek Sadliński

Krzczonów: Maciej Kowalski, Artur Kowalczyk, Kamil Sarwa, Wiktor Sadzikowski, Dawid Wiktorowicz, Przemysław Owczarski, Bartosz Kowalski, Damian Sarwa, Paweł Kowalski, Marcin Tępiński, Kacper Chrobak, Patryk Sochański, Szymon Tępiński, Karol Sobolewski, Rafał Gągorowski, Przemysław Stępień, Tomasz Owczarski

 

WYNIKI SPOTKAŃ - II KOLEJKA 14 LIPCA

Jelnia – Krzczonów 0:1 (0:0)

Gola zdobył Damian Sarwa

Jelnia: Piotr Mada, Rafał Mada, Michał Więckowski, Jakub Kwiecień, Łukasz Rogulski, Dawid Barul, Norbert Tomczyk, Konrad Oleksik ,Dominik Bogatek ,Mateusz Kasicki, Marek Augustyniak, Michał Wójcik, Dominik Kwaśniak, Artur Klata 

Krzczonów: Maciej Kowalski, Artur Kowalczyk ,Kamil Sarwa, Dawid Wiktorowicz, Przemysław Owczarski, Bartosz Kowalski, Damian Sarwa, Paweł Kowalski, Marcin Tępiński, Kacper Chrobak, Szymon Tępiński, Karol Sobolewski, Rafał Gągorowski

FC Drzewica – Szacunek Drzewica 1:3 (1:2)

K. Bednarczyk Ł.Marecki
K. Podogrocki
M. Wojtarek

FC Drzewica: Bartłomiej Jędrzejczak, Adam Reguła, Kacper Kumur, Tomasz Remian, Robert Lesiak, Jakub Bednarczyk, Michał Kadziela, Norbert Szczepanik, Damian Remian, Michał Sołtysiak, Jarosław Michoń

Szacunek Drzewica: Rafał Wolski, Norbert Pabiniak, Sylweriusz Matysiak, Piotr Podogrocki, Łukasz Podgórski, Karol Podogrocki, Łukasz Marecki, Michał Kiljanek, Michał Wojtarek ,Marek Sadliński, Maciej Bińkowski

Świerczyna – Werówka/Strzyżów 7:1 (3:0)

K. Cieślik 3 P.Madej
Sz. Witoń 2
K. Siedlecki
T. Wrzosek

Świerczyna: Lech Nowak, Kamil Stępień ,Krzysztof Stępień, Tomasz Wrzosek, Mariusz Wrzosek, Mariusz Nowak, Arkadiusz Białas, Adrian Jakubczyk, Konrad Cieślik, Sebastian Marszałek ,Szymon Witoń, Dawid Nowak, Mateusz Nowak, Karol Siedlecki, Mateusz Kolmaga

Strzyżów/Werówka: Paweł Piątkowski, Paweł Madej, Jarek Wroński, Piotrek Kasicki, Rafał Staszewski, Mateusz Sobolewski, Konrad Kwiecień, Mikołaj Dybalski

Weterani – FC Łucki Hale 1:4 (0:3)

P.Wiktorowicz Z.Popis
M. Szklarczyk 3

Weterani: Radosław Minkina, Piotr Marecki, Piotr Chałubiński, Michał Kowalczyk, Marcin Woźniak, Mariusz Krakowiak, Piotr Chłosta, Kuba Chłosta, Marceli Podstawka, Darek Plewa, Tomek Białek, Paweł Wiktorowicz, Robert Mazur ,Arek Piecyk, Krzysztof Statkiewicz, Hubert Bulski, Mateusz Białek

FC Łucki Hale: Mariusz Budzik, Andrzej Szczotka, Andrzej Szczepanik, Andrzej Balasiński, Krzysztof Czarnecki, Piotr Szklarczyk ,Michał Szklarczyk, Henryk Marecki, Zdzisław Popis, Jarosław Tąder, Filip Młodawski, Maciej Łaski, Jarosław Miązek, Sławomir Kuc, Mirosław Bednarczyk, Mateusz Pawłowski, Kamil Ścierski

 

TABELE PRZED III KOLEJKĄ SPOTKAŃ

Grupa A 

Miejsce

Nazwa

Mecze

PKT

Bramki

Bilans

1

Świerczyna

2

6

10:2

+8

2

FC Łucki Hale

2

6

9:2

+7

3

Weterani

2

0

2:7

-5

4

Werówka/Strzyżów

2

0

2:12

-10

 

Miejsce

Nazwa

Mecze

PKT

Bramki

Bilans

1

Szacunek Drzewica

2

6

4:1

+3

2

FC Drzewica

2

3

6:4

+2

3

Krzczonów

2

3

1:1

0

4

Jelnia

2

0

1:6

-5

 

W ostatniej kolejce grupowej 21.07 zagrają ze sobą:

FC Drzewica -Krzczonów godz.15:00

Weterani - Strzyżów/Werówka godz. 16:20

Jelnia - Szacunek Drzewica godz. 17:40

Świerczyna - FC Łucki Hale godz. 19:00

Zapraszamy do oglądania zmagań.