Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny: jakuba, Krzysztofa i Walentyny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Wybory sołtysów i rad sołeckich

15.05.2024




Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach 03-07 czerwca 2024 r. odbędą się wybory sołtysów i rad sołeckich.

Zebrania wyborcze odbywać się będą wg ustalonego harmonogramu, będącego załącznikiem do Zarządzenia nr 54/2024 Burmistrza Drzewicy z dnia 15 maja 2024 r. w sprawie wyborów sołtysów i rad sołeckich w jednostkach pomocniczych Gminy Drzewica.

Uprawnionym do głosowania jest każdy mieszkaniec Sołectwa posiadający czynne prawo wyborcze, stale zamieszkujący na jego obszarze, w tym również osoba przebywająca na terenie Sołectwa z zamiarem stałego pobytu bez zameldowania, która najpóźniej w dniu wyborów kończy 18 lat i jest wpisana do stałego rejestru wyborców.

Harmonogram zebrań wyborów sołtysów i rady sołeckiej

Sołectwo

Termin

Data/godz.

Miejsce zebrania

Przewodniczący zebrania

Brzuza

03.06.2024 r. (poniedziałek)

godz. 16.30

Dom p. Zdzisława Abramczyka /sołtysa/

Sebastian Gubiec

 Dąbrówka

03.06.2024 r. (poniedziałek)

godz. 16.30

Świetlica wiejska w Dąbrówce

Krzysztof Jakubczyk

Żardki

03.06.2024 r. (poniedziałek)

godz. 19.00

Świetlica wiejska w Żardkach

Dorota Wiktorowicz

Żdżary

03.06.2024 r. (poniedziałek)

godz. 19.00

Dom p. Renaty Worach /sołtysa/

Paweł Małek

Idzikowice

04.06.2024 r. (wtorek)

godz. 16.30

Szkoła Podstawowa

w Idzikowicach

Sebastian Gubiec

Radzice Małe

04.06.2024 r. (wtorek)

godz. 16.30

Siedziba KGW w Radzicach Małych

Krzysztof Jakubczyk

Zakościele

04.06.2024 r. (wtorek)

godz. 19.00

Świetlica wiejska

w Zakościelu

Bożena Dobosz

Świerczyna

04.06.2024 r. (wtorek)

godz. 19.00

Dom p. Ewy Nowak /sołtysa/

Krzysztof Konewka

Domaszno

05.06.2024 r. (środa)

godz. 16.30

Świetlica wiejska w Domasznie

Paweł Małek

Brzustowiec

05.06.2024 r. (środa)

godz. 16.30

Remiza OSP w Brzustowcu

Eugeniusz Wrzesień

Strzyżów

05.06.2024 r. (środa)

godz. 19.00

Świetlica wiejska w Strzyżowie

Krzysztof Walczyk

Radzice Duże

05.06.2024 r. (środa)

godz. 19.00

Szkoła Podstawowa w Radzicach Dużych

Krzysztof Konewka

Krzczonów

05.06.2024 r. (środa)

godz. 19.00

Szkoła Filialna w Krzczonowie

Ireneusz Kowalski

Werówka

06.06.2024 r. (czwartek)

godz. 16.30

Świetlica wiejska w Werówce

Krzysztof Walczyk

Jelnia

06.06.2024 r. (czwartek)

godz. 19.00

Świetlica wiejska w Jelni

Anna Rogulska

Trzebina

06.06.2024 r. (czwartek)

godz. 19.00

Świetlica wiejska w Trzebinie

Ireneusz Kowalski

Giełzów

07.06.2024 r. (piątek)

godz. 16.30

Dom p. Kamila Pecyny /sołtysa/

Krzysztof Konewka