Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Niedziela, 27 września 2020
Imieniny: Damiana, Mirabeli i Wincentego
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Wręczono nagrody burmistrza dla dyrektorów i nauczycieli

22.10.2014

17 października 2014 r. w Urzędzie Gminy i Miasta w Drzewicy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym Burmistrz Janusz Reszelewski w obecności Przewodniczącej Komisji Oświaty Aliny Szymańskiej oraz Dyrektora Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Drzewicy Andrzeja Krzyżanowskiego, wręczył wyróżnionym dyrektorom i nauczycielom okolicznościowe dyplomy.

Nagrodą Burmistrza Gminy i Miasta w Drzewicy w 2014 roku za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i wzorowe kierowanie placówką zostali wyróżnieni:

Dyrektorzy szkół:

Renata Smolarek - Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy, Mirosława Wijata - Szkoła Podstawowa w Brzustowcu, Agata Klimek - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy oraz Edyta Kołomańska - Przedszkole Samorządowe w Drzewicy.

Nauczyciele:

Anna Białek - kierownik Szkoły Filialnej w Krzczonowie, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej w Brzustowcu Szkole Filialnej w Krzczonowie, Agnieszka Składowska - nauczyciel języka polskiego i historii w Szkole Podstawowej w Idzikowicach, Małgorzata Rzeźnik - nauczyciel języka polskiego i zajęć rewalidacyjno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domasznie, Anna Pietrasik - nauczyciel muzyki, plastyki i zajęć artystycznych w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy, Sylweriusz Matysiak - nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy, Elżbieta Iwanicka - wicedyrektor, nauczyciel religii w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy, Maria Smolarska - nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy, Monika Urbańczyk- nauczyciel zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z edukacją artystyczną w Przedszkolu Samorządowym w Drzewicy oraz Joanna Matysiak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

nagrody nagrody