Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny: jakuba, Krzysztofa i Walentyny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Witamy najmłodszych mieszkańców Gminy Drzewica

19.10.2023
W czwartek, 19 października 2023 roku w Urzędzie Miejskim w Drzewicy odbyło się kolejne bardzo miłe spotkanie. Wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i babciami odwiedzili nas najmłodsi mieszkańcy Gminy Drzewica.

Głównymi bohaterami spotkania zorganizowanego w sali Urzędu Stanu Cywilnego były bobasy urodzone w trzecim kwartale 2023 roku – od 1 lipca do 30 września. Takich maluchów mamy na terenie Gminy Drzewica 19 – 8 dziewczynek i 11 chłopców.

Podczas sympatycznej uroczystości Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski w towarzystwie Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drzewicy Marty Woźniak wręczył zebranym rodzicom listy gratulacyjne, życząc, aby ich dzieci stanowiły źródło nieustającej miłości i radości. Maluszkom życzył zaś szczęśliwego dzieciństwa, wielu sukcesów w latach szkolnych oraz wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu.

Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów. Maluchy otrzymały upominki w postaci pluszowych misiów oraz ubranek (body w kolorze różowym dla dziewczynek i niebieskim dla chłopców).