Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Sobota, 28 maja 2022
Imieniny: Augustyna, Ingi i Jaromira
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Wieczory Spisowe w Drzewicy

28.09.2021
Gminne Biuro Spisowe w Drzewicy informuje, że w ciągu dwóch ostatnich dni Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (29 i 30 września) w Urzędzie Miejskim w Drzewicy odbędą się "Wieczory Spisowe". W ramach akcji zostanie otwarty Punkt Spisowy, działający w godzinach popołudniowych i wieczornych.

W środę, 29 września 2021 roku punkt będzie czynny od godziny 13:00 do 20:00 w pokoju nr 7 (parter).

W czwartek, 30 września 2021 roku punkt będzie czynny od godziny 13:00 do 20:00 w pokoju nr 6 (parter).

Ponadto w pozostałych godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Drzewicy będzie można skorzystać ze stanowiska do samospisu internetowego, mieszczącego się w holu na parterze budynku. 

Zarówno w Punkcie, jak i przy stanowisku do samopisu internetowego mogą Państwo liczyć na wsparcie przeszkolonych urzędników, którzy pomogą wypełnić formularz spisowy. Mamy nadzieję, że tym razem informatyczny system spisowy nie ulegnie awarii i wszyscy, którzy jeszcze nie spełnili obowiązku spisowego, dokonają spisu.

Uwaga, jeden członek rodziny może spisać wszystkich domowników. Do spisu należy przygotować numery PESEL wszystkich osób, które zamieszkują pod danym adresem oraz znać m.in. powierzchnię użytkową domu.

Dodajmy, że zainteresowanie dokonaniem spisu w Urzędzie Miejskim w Drzewicy jest bardzo duże. W ubiegłym tygodniu Gminne Biuro Spisowe w Drzewicy spisało 61 osób.

Więcej informacji na temat Narodowego Spisu Powszechnego: https://spis.gov.pl