Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Sobota, 28 maja 2022
Imieniny: Augustyna, Ingi i Jaromira
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

W styczniu 2021 r. rusza nabór do żłobka w Drzewicy

24.12.2020
W dniach 18 stycznia  – 2  lutego 2021 r.  będzie prowadzona rekrutacja do żłobka „Wesołe Smyki”  w Drzewicy. Niezbędne informacje dotyczące naboru znajdą Państwo w ogłoszeniu.

Wszystkie maluszki, szkraby, berbecie i smyki, które czytać jeszcze nie umiecie, zapraszamy Was do fantastycznej przygody. Bo…

Mamo, tato

jeśli zamieszkujesz, pracujesz lub uczysz się w Gminie Drzewica już za kilka dni będziesz mógł zapisać swojego brzdąca do żłobka.

Jak to zrobić:

Rekrutacja odbywać się będzie w dniach 18 stycznia od godz. 08.00  do 2 lutego 2021 r. do godz. 15.00. Dokumenty rekrutacyjne znajdziesz już wkrótce w Aktualnościach na stronie www.drzewica.pl. Otrzymasz je również w styczniu w Urzędzie Miejskim w Drzewicy, pok. 27, tel. 48 375 52 21. Tam też powinny się znaleźć po ich dokładnym wypełnieniu.

Oferujemy:

- 16 miejsc dla dzieci od 20 tygodnia do 3 lat (nieskończone 3 lata)

- opiekunki, które oprócz odpowiedniego wykształcenia będą miłe i troskliwe

- zajęcia od 1 marca 2021r.

- pomieszczenia dostosowane zgodne z wymogami ppoż. i sanepidu

- posiłki

- nowiutkie zabawki i wyposażenie

- godziny funkcjonowania 7.00 – 17.00

Ale tak naprawdę dajemy Waszym maluszkom dużo więcej: dobrą zabawę, twórczo i przyjemnie spędzony czas, poczucie bezpieczeństwa i możliwość obcowania z rówieśnikami, co zapewni im  szybsze nabywanie nowych umiejętności oraz właściwy rozwój emocjonalny i społeczny.

Projekt „Z uśmiechem do żłobka” powstaje dzięki współpracy zainicjowanej przez Burmistrza Drzewicy Pana Janusza Reszelewskiego z Fundacją Edukacji Przedszkolnej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020.