Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Aliny, Anety i Benona
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

W DRZEWICY POWSTAJE NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE

19.05.2023
Przy zbiegu ulic Szkolnej i Staszica w Drzewicy rozpoczęła się budowa nowoczesnego osiedla mieszkaniowego „Nova Szkolna”. To kolejne przedsięwzięcie Dewelopera Tompol Capital Sp. z o.o. Obecnie budowany jest pierwszy z dwóch bloków. Jego oddanie do użytkowania zaplanowano na trzeci kwartał 2024 roku.

Inwestycja spółki Tompol Capital to dwa 4-piętrowe budynki z windami, które będą wyróżniać się nowoczesną architekturą, wysoką jakością materiałów oraz estetyką wykonania z dbałością o najmniejsze detale. „Nova Szkolna” to doskonała lokalizacja, bliskość zalewu, terenów zielonych oraz przede wszystkim nowoczesne mieszkania z ciekawym rozkładem pomieszczeń oraz przestronnymi balkonami. Powierzchnia mieszkań mających od 1 do 4 pokoi wyniesie od 34 do 60 m2.

W pierwszym, obecnie realizowanym budynku znajdować się będzie 37 lokali mieszkalnych położonych na 5 kondygnacjach. Dla każdego mieszkańca przewidziana jest komórka lokatorska na poziomie „0” oraz parking zewnętrzny na zamkniętym osiedlu. Teren całego osiedla zostanie zagospodarowany zielenią, a dla najmłodszych znajdzie się także plac zabaw.

Zalety inwestycji:

  • nowoczesny design budynków;
  • windy;
  • indywidualne miejsce na parkingu zewnętrznym;
  • osiedle zamknięte z bramą na pilota;
  • doskonała lokalizacja – bliskość szkoły, przedszkola, marketów;
  • przestronne balkony;
  • plac zabaw dla dzieci.

- Cieszę się z rozpoczęcia tak ważnej inwestycji, która pobudzi rynek mieszkaniowy w Drzewicy, wpływając na podniesienie jakości życia mieszkańców. Biorąc pod uwagę tendencje społeczne, niezwykle istotne staje się zapewnienie w naszym mieście odpowiedniej ilości lokali mieszkalnych. Nowoczesne osiedle, którego budowa właśnie się rozpoczyna, w dużym stopniu wpłynie na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych obecnych i przyszłych drzewiczan - podkreśla Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski.

Wszelkie informacje dotyczące inwestycji można uzyskać na stronie internetowej http://novaszkolna.com.pl