Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny: jakuba, Krzysztofa i Walentyny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Ulgi dla pasażerów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej w Drzewicy

22.06.2021
Pasażerowie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, którzy przyjadą pociągiem do Drzewicy, mogą liczyć na zniżki związane z ofertą Regionalnego Centrum Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy. Warunkiem przyznania bonifikaty jest przedstawienie przez klienta ważnego w danym dniu biletu na przejazd w relacji do Drzewicy. Zniżki będą obowiązywały do końca października 2021 roku.

Promocja połączeń kolejowych Łódź – Drzewica – Łódź, a zarazem walorów turystycznych Gminy Drzewica przybiera na dynamice. Jednym z głównych elementów kampanii promocyjnej są zniżki dla pasażerów ŁKA, dotyczące propozycji Regionalnego Centrum Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy.

Na mocy wielostronnej umowy Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy wprowadza zniżki dla pasażerów ŁKA na:

- koncerty, kabarety, spektakle teatralne, wydarzenia artystyczne (cena biletu niższa o 10 zł),

- seanse kinowe: (dorośli – cena biletu 12 zł, dzieci – cena biletu 9 zł).

Z kolei Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzewicy wprowadza zniżki dla pasażerów ŁKA na:

- wypożyczanie sprzętu wodnego (deski SUP, kajaki, rowery wodne): cena o 20% niższa od ceny normalnej.

Zarówno w przypadku RCK, jak i OSiR warunkiem przyznania zniżki jest przedstawienie przez klienta ważnego w danym dniu biletu na przejazd pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej w relacji do Drzewicy.

Dodajmy, że już w najbliższy weekend w naszym mieście zagości Mobilny Eko-Punkt ŁKA z wieloma atrakcjami dla mieszkańców w każdym wieku. Przyczepę ŁKA będzie można odwiedzić w sobotę, 26 czerwca podczas festynu sobótkowego „Świętojańskie granie” nad zalewem oraz w niedzielę, 27 czerwca podczas wyścigów na rolkach „Roller Cup Drzewica 2021” obok budynku RCK.

Uwaga, na stoisku ŁKA będą czekały nie tylko quizy, gry i kolejowe gadżetami. W ramach promocji „Powrót gratis” pasażerowie posiadający bilet na pociąg do Drzewicy w jedną stronę będą mogli uzyskać pieczątkę uprawniającą do bezpłatnego powrotu.

Wspólnie z łódzkim przewoźnikiem serdecznie zapraszamy do Mobilnego Eko-Punktu ŁKA, a turystów z całego województwa do odwiedzania Drzewicy.