Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 30 marca 2023
Imieniny: Amelii, Dobromira i Leonarda
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Stypendia i nagrody Burmistrza Drzewicy dla kajakarzy górskich

13.05.2022
W piątek, 13 maja 2022 roku w Urzędzie Miejskim w Drzewicy gościli czołowi zawodnicy Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica. Podczas kameralnej uroczystości w sali konferencyjnej odebrali stypendia i nagrody Burmistrza Drzewicy za wybitne osiągnięcia sportowe w kajakarstwie slalomowym w sezonie 2021.

Stypendia Burmistrza Drzewicy otrzymali:

  • kanadyjkarz Maciej Bartos – za wywalczenie I miejsca w konkurencji C-1 na Mistrzostwach Polski Juniorów w Slalomie Kajakowym oraz II miejsce w konkurencji C-1 na Mistrzostwach Polski Juniorów w Zjeździe Kajakowym;
  • kanadyjkarz Michał Franczak – za wywalczenie II miejsca w konkurencji C-1 na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Slalomie Kajakowym;
  • kajakarz Mateusz Kwaśniak - za wywalczenie III miejsca w konkurencji K-1 na Mistrzostwach Polski Juniorów w Slalomie Kajakowym.

Nagrodę Burmistrza Drzewicy otrzymała:

  • Karolina Bąkiewicz – za zdobycie III miejsca w konkurencji K-1 oraz III miejsca w konkurencji C-1 na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży) w Slalomie Kajakowym.

Stypendia i nagrody wręczył slalomistom Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski w towarzystwie Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół Agnieszki Kopytowskiej. Honorując drzewickich „górali” pogratulował im dorobku medalowego życzył kolejnych sukcesów w tej trudnej dyscyplinie sportu oraz podziękował za godne reprezentowanie i rozsławianie Drzewicy.

Dodajmy, że w imieniu Michała Franczaka stypendium odebrała jego mama, natomiast Karolinie Bąkiewicz towarzyszył tata.


Więcej zdjęć na facebookowym profilu Gminy Drzewica.