Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 7 lipca 2022
Imieniny: Estery, Kiry i Rudolfa
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Spotkanie opłatkowo-noworoczne w Krzczonowie

30.01.2020
W środę, 29 stycznia odbyły się kolejne spotkania opłatkowo-noworoczne z Burmistrzem Drzewicy.  Pierwsze z nich miało miejsce w Szkole Filialnej w Krzczonowie.

Początek uroczystości wprowadził zebranych w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.  Dzieci ze Szkoły Filialnej w Krzczonowie zaprezentowały piękne przedstawienie jasełkowe, które mieszkańcy nagrodzili wielkimi brawami.

Krzczonowianie otrzymali najlepsze życzenia noworoczne od Burmistrza Janusza Reszelewskiego. Gospodarz Gminy Drzewica podziękował wszystkim za obecność, która stanowi najlepszy dowód lokalnej wspólnoty. Życzenia na Nowy Rok - w imieniu lokalnych władz samorządowych - złożyli także radny Konrad Sobolewski oraz sołtys Michał Witoń.

Na spotkaniu w Krzczonowie obecni byli również: Poseł na Sejm RP Robert Telus, który kierując życzenia do mieszkańców docenił rodzinny charakter spotkania, samorządowcy szczebla powiatowego – radne Maria Witkowska i Grażyna Wójcik oraz ks. Adrian Kwieciński z Parafii pw. św. Łukasza w Drzewicy. Nie zabakło życzeń składanych podczas łamania się opłatkiem.

Spotkania takie jak to są doskonałą szansą na integrację mieszkańców oraz spędzenie paru chwil w gronie znajomych, o które nie rzadko tak trudno ze względu na obowiązki dnia codziennego.

Później przyszedł czas na kolację wigilijną przygotowaną przez panie z KGW oraz wspólne kolędowanie. Wieczornemu spotkaniu towarzyszyła miła, rodzinna i świąteczna atmosfera.