Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 27 lutego 2020
Imieniny: Gagrieli, Liwii i Leonarda
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Spotkanie opłatkowe Urzędu Gminy i Miasta Drzewica

27.12.201722 grudnia w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe Urzędu Gminy i Miasta Drzewica. Na zaproszenie Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica odpowiedzieli swoją obecnością księża – Adam Płuciennik Proboszcz Parafii Drzewica oraz Aleksander Mańka Proboszcz Parafii Domaszno a także radni z Przewodniczącym Marianem Kalużnym, sołtysi, przedstawiciele organizacji, instytucji, stowarzyszeń, przedsiębiorstw, dyrektorzy szkół, prezesi Ochotniczych Straży Pożarnych, Panie z Kół Gospodyń Wiejskich oraz kierownicy jednostek podległych UGiM w Drzewicy.

Spotkanie rozpoczęło się od przekazania na ręce Burmistrza betlejemskiego światełka pokoju, które przynieśli harcerze. Następnie wszystkich przybyłych w świąteczny nastrój wprawiły dziewczynki z grupy wokalnej Four M, pod kierownictwem Pani Małgorzaty Malczewskiej, które jak zawsze w pełni profesjonalnie zadbały o oprawę artystyczną spotkania. Tradycją na spotkaniach wigilijnych Urzędu staje się wspólne kolędowanie, czego i w tym roku nie zabrakło.

Wszyscy zaproszeni goście po życzeniach od Burmistrza oraz Przewodniczącego Rady Gminy i Miasta w Drzewicy Mariana Kalużnego, wspólnie łamali się opłatkiem oraz składali sobie bożonarodzeniowe życzenia, by po tym zasiąść do wigilijnego stołu. Burmistrz, kierując do gości życzenia podkreślił, olbrzymią rolę wzajemnej współpracy, dzięki której mijający rok obfitował w wiele sukcesów i zrealizowanych przedsięwzięć.