Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 20 lutego 2024
Imieniny: Anety, Lecha i Leona
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Spotkanie integracyjne dla mieszkańców Giełzowa

19.08.2022
W niedzielne popołudnie, 14 sierpnia 2022 roku, na terenie rekreacyjnym w Giełzowie, odbył się piknik pod nazwą „Spotkanie integracyjne dla mieszkańców Giełzowa”. Festyn o charakterze integracyjnym odbył się w ramach inicjatywy Granty Obywatelskie 2022.

Na terenie rekreacyjnym przy placu zabaw i siłowni zewnętrznej pojawiło się kilkudziesięciu mieszkańców Giełzowa. Wśród uczestników nie zabrakło Burmistrza Drzewicy Janusza Reszelewskiego, Zastępcy Burmistrza Drzewicy Dominika Niemirskiego oraz Sołtysa miejscowości Giełzów Kamila Pecyny.

Podczas niedzielnego popołudnia mieszkańcy Giełzowa mogli również posmakować regionalnych potraw i pysznych wypieków przygotowanych przez mieszkańców. Najmłodsi bawili się w dmuchanym miasteczku a wszyscy zgromadzeni w promieniach zachodzącego słońca mieli okazję sprawdzić formę taneczną podczas zabawy z zespołem muzycznym.

Przypomnijmy, zadanie publiczne „Spotkanie integracyjne mieszkańców Giełzowa” w ramach którego zorganizowano festyn dla mieszkańców, realizowano w ramach inicjatywy Granty Obywatelskie 2022. Realizatorem zadania jest Centrum Aktywności Lokalnej w Drzewicy.