Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Imieniny: Adolfiny, Odetty i Wacława
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Sobota pod znakiem dobrego humoru – Kabaret Skeczów Męczących w RCK w Drzewicy

27.07.2021
W minioną sobotę (tj. 24 lipca) na deskach sceny widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy widzowie mieli okazję obejrzeć ponad godzinny występ Kabaretu Skeczów Męczących. Wydarzenie zorganizowano w ramach Dni Drzewicy 2021.

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, który wciąż zachwyca reagując na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata rozpoczął swój występ późnym popołudniem około godz. 18:00.  Panowie podbijają serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Nie inaczej było również w Drzewicy. Kilkudziesięcioosobowa publiczność zgromadzona na widowni sali widowiskowej drzewickiego RCK miała przyjemność obejrzeć najnowszy program grupy zatytułowany „Najśmieszniejszy”.

Dodajmy, że podczas wieczornego  eventu w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy działał zarówno Mobilny Punkt Spisowy Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, jak i Mobilny Punkt Szczepień przeciwko COVID-19. Chętnych do spisania się i zaszczepienia nie brakowało.