Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Piątek, 26 lutego 2021
Imieniny: Bogumiła, Eweliny i Mirosława
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Siatkarz Drzewica w wojewódzkiej czołówce LZS

18.11.2020
W niedzielę, 15 listopada 2020 roku w hali sportowej w Wolborzu odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w piłce siatkowej mężczyzn. W zawodach wystartował zespół Siatkarza Drzewica, który po srebrnych medalach z roku 2015 i 2018 oraz mistrzostwie wywalczonym w 2016 roku po raz kolejny chciał znaleźć się w gronie najlepszych drużyn Województwa Łódzkiego.

W fazie finałowej, w której obowiązywał system każdy z każdym, nasza drużyna rywalizowała z LUMKS Wolbórz, LZS Bełchatów i UKS Fuks Sulejów. Pokazała dobrą grę i była bardzo blisko zwycięstw w dwóch meczach z Sulejowem oraz Wolborzem, przegrywając po zaciętej rywalizacji w tie-breakach 15:13. Ostatecznie zajęła czwarte miejsce i podczas uroczystej dekoracji odebrała puchar za tę właśnie lokatę.

Wyniki

LZS Siatkarz Drzewica - LZS Bełchatów 0:2

LZS Siatkarz Drzewica - UKS Fuks Sulejów 1:2

LZS Siatkarz Drzewica - LUMKS Wolbórz 1:2

Końcowa kolejność:

  1. LZS Bełchatów
  2. LUMKS Wolbórz
  3. UKS Fuks Sulejów
  4. LZS Siatkarz Drzewica

LZS Siatkarz Drzewica wystąpił w składzie: Michał Woźniak, Mirosław Murawiec, Mariusz Skrętowski, Patryk Woźniak, Michał Gorzeń, Karol Ciesielski, Paweł Wlazło.

Warto podkreślić, że Drzewica po raz kolejny znalazła się w gronie czterech najlepszych drużyn LZS Województwa Łódzkiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych startach.