Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Sobota, 28 maja 2022
Imieniny: Augustyna, Ingi i Jaromira
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Rusza X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica A.D. 2015

17.06.2015

Zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych zespołów na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie w dniu 22 czerwca (poniedziałek) o godz. 14.00 w Urzędzie Gminy i Miasta w Drzewicy, pokój 26, gdzie zostanie przedstawiony regulamin rozgrywek, a zainteresowane teamy otrzymają karty zgłoszeniowe.

Na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 25 czerwca, o godz. 14.00 w tym samym miejscu, rozlosowana zostanie turniejowa „drabinka”. Na spotkanie będzie należało zabrać przygotowaną listę zawodników (maksymalnie 18 nazwisk) wraz z ich dokładnym adresem, numerami PESEL oraz nr kontaktowym do opiekuna drużyny. Listy graczy nie będzie można uzupełniać w trakcie Turnieju.

Etap eliminacyjny Turnieju rozpocznie się najprawdopodobniej 5 lipca (w zależności od liczby zgłoszonych drużyn), natomiast finał odbędzie się 2 lub 9 sierpnia na boisku KS Gerlach w Drzewicy. Rozgrywki grupowe rozegrane zostaną podobnie jak w poprzednich latach na boisku w Świerczynie i ewentualne półfinały w Radzicach Dużych.

Cztery warunki jakie muszą spełnić uczestnicy Turnieju:

  1. brak przeciwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju,
  2. należy być mieszkańcem gminy Drzewica,
  3. wiek zawodników minimum 16 lat,
  4. żaden ze zgłoszonych zawodników do Turnieju, nie mógł wystąpić w żadnym meczu rundy wiosennej sezonu 2014/2015 w rozgrywkach OZPN.

Nie spełnienie któregoś z warunków przez choćby jednego zawodnika, skutkuje natychmiastowym usunięciem drużyny z Turnieju.

Listy zgłoszeniowe są do pobrania na stronie internetowej www.drzewica.pl, a także bezpośrednio w budynku Urzędu Gminy i Miasta w Drzewicy, pokój, 27 A.

Na 4 najlepsze zespoły, jak co roku czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegółowych informacji odnośnie Turnieju udziela Andrzej Krzyżanowski, tel. 505-578-277.

 

Serdecznie zapraszamy.

Na zdjęciu drużyna Szacunku Drzewica – zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Turnieju.

Załącznik: