Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 21 stycznia 2021
Imieniny: Agnieszki, Jarosława i Nory
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Rusza kolejna edycja Drzewickich Grantów Oświatowych

16.10.2018
10 października 2018 r. oficjalnie podsumowano II edycję Drzewickich Grantów Oświatowych (DGO), a już rozpoczął się nabór wniosków w ramach kolejnej edycji Programu.

Przypominamy, że DGO to forma wsparcia finansowego, z której będą mogli korzystać nauczyciele placówek prowadzonych przez Gminę i Miasto Drzewica. Maksymalna wysokość jednego grantu to 5.000,- zł, z czego 10% będzie mogło być wykorzystane na zakup niezbędnych materiałów do realizacji projektu.

Zadanie ma przede wszystkim na celu wzbogacenie oferty zajęć pozalekcyjnych dla przedszkolaków i uczniów, a także wsparcie aktywnych, mających ciekawe pomysły nauczycieli, realizujących rozmaite działania oświatowe - od edukacyjnych, przez kulturalne po integracyjne, rekreacyjne i sportowe.

W listopadzie wnioski ocenione zostaną przez komisję konkursową, w skład której wejdą przewodniczący Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Kultury Fizycznej i Opieki Społecznej Rady Gminy i Miasta oraz dwaj przedstawiciele Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Drzewicy. Projekty będą realizowane od stycznia do czerwca, natomiast w październiku planowane jest podsumowanie DGO w formie prezentacji multimedialnych przygotowanych przez koordynatorów szkolnych.

Wnioski przyjmowane będą do dnia 31 października 2018 r. w siedzibie ZEAS w Drzewicy, ul. Stanisława Staszica 22, pok. nr 21.

Gminnym koordynatorem zadania jest dyrektor ZEAS w Drzewicy Andrzej Krzyżanowski.

Szczegóły znajdują się w regulaminie.