Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

środa, 27 września 2023
Imieniny: Damiana, Mirabeli i Wincentego
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Rodzinna integracja nad drzewickim zalewem.

08.08.2022

W sobotę, 6 sierpnia 2022 roku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy odbył się piknik rodzinny pn. „Wspieramy Rodziny”, stanowiący jedno z działań zadania realizowanego w ramach konkursu „Samorząd Przyjazny Rodzinie 2022”.

Mimo nienajlepszej początkowo pogody popołudniowa impreza zgromadziła liczne grono dzieci i młodzieży, którym towarzyszyli zarówno rodzice, jak i dziadkowie. Miała więc bardzo rodzinny charakter, będąc znakomitą formą integracji międzypokoleniowej oraz promocji tradycyjnych wartości rodziny.

Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji zorganizowanych przez „Krainę Szczęścia”. Nie zabrakło gier i konkursów dla dzieci i dorosłych, aktywności z animatorami, malowania twarzy czy też plecenia warkoczyków. Były również dmuchańce, a prawdziwą furorę zrobiła zabawa „piana party”, kończąca rodziną integrację.

Festyn był jednym z działań wchodzących w zakres zadania realizowanego w ramach konkursu „Samorząd Przyjazny Rodzinie 2022”. Na dofinasowanie zadań z zakresu wspierania rodziny Gmina Drzewica otrzymała dotację celową z budżetu Województwa Łódzkiego w wysokości 82.060,00 zł.

Więcej zdjęć na facebookowym profilu Gminy Drzewica.