Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 1 grudnia 2020
Imieniny: Blanki, Edmunda i Eligiusza
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Regaty Kajakowe w Drzewicy - wrzesień 2015

28.09.2015

Wyniki XVIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski


Medaliści i miejsca zawodników LKK Drzewica

K-1 kobiet: 1. Aleksandra Pasiut (Start Nowy Sącz), 2. Natalia Róźniatowska (AZS AWF Kraków), 3. Ewa Hurkała (Pieniny Szczawnica).

C-1 mężczyzn: 1. Paweł Smolarski (KKK), 2. Bartosz Łęgosz, 3. Igor Sztuba (AZS AWF Kraków).

K-1 mężczyzn: 1. Maciej Okręglak (Start), 2. Rafał Polaczyk (Zawisza Bygdoszcz), 3. Eryk Lejmel (KKK), 5. Bartosz Dębowski.

C-1 kobiet: 1. Ewa Hurkała (Pieniny).

C-2: 1. Filip i Andrzej Brzezińscy (AZS AWF), 2. Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak (AZS AWF), 3. Kacper Gondek – Maciej Okręglak (Start).

Punktacja drużynowa: 1. Start Nowy Sącz – 86,5, 2. AZS AWF Kraków – 81,5, 3. KKK – 60, 4. LKK Drzewica – 35. Sklasyfikowano siedem klubów.


Wyniki X Memoriał Roberta Korzeniewskiego

Kategoria open

Miejsca na podium i lokaty zawodników LKK Drzewica

K-1 kobiet: 1. Klaudia Zwolińska (Start), 2. Sara Ćwik (Start), 3. Aniela Wiecheć (AZS AWF), 4. Katarzyna Smolarska.

C-1 mężczyzn: 1. Paweł Smolarski (KKK), 2. Kacper Sztuba (AZS AWF/SMS Kraków), 3. Piotr Szczepański (KKK), 4. Bartosz Łęgosz, 6. Przemysław Nowak, 13. Michał Franczak, 14. Szymon Zawadzki.

K-1 mężczyzn: K1 mężczyzn: 1. Maciej Okręglak (Start), 2. Rafał Polaczyk (Zawisza Bygdoszcz), 3. Eryk Lejmel (KKK), 4. Bartosz Dębowski, 7. Adam Kopczyński, 11. Jakub Szymański, 17. Przemysław Szpinek.

C-1 kobiet: 1. Ewa Hurkała (Pieniny), 2, Aleksandra Stach (KKK/SMS), 3. Katarzyna Smolarska.

C2: 1. Filip i Andrzej Brzezińscy (AZS AWF), 2. Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak (AZS AWF), 3. Kacper Gondek – Maciej Okręglak (Start), 6. Krzysztof Zych – Wojciech Klata.

 

Młodzicy

C-1 dziewcząt: 1. Oliwia Jeleńska (Start), 2. Alicja Bulera (LUKS Leśna), 3. Klaudia Oleksty (Start).

K-1 chłopców: 1. Piotr Prusak (Start), 2. Tadeusz Kuchno (KKK), 3. Aleksander Kopczyński, 4. Mateusz Kwaśniak, 5. Adam Grabowski, 6. Ariel Kasiński.

C-1 chłopców: 1. Jakub Król (Start), 2. Szymon Nowobilski (Start), 3. Maciej Bartos.

K-1 dziewcząt: 1. Julia Dziadosz (Start), 2. Alicja Bulera (Leśna), 3. Klaudia Oleksy (Start).

C-2: 1.  Aleksander Kopczyński – Maciej Bartos  2Szymon Nowobilski – Bartłomiej Prusak (Start), 3. Wojciech Fabijański – Patryk Wszoła (Leśna).