Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 5 lipca 2022
Imieniny: Antoniego, Bartłomieja i Karoliny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Rajd pieszy „Andrzejkowy survival”

27.11.2020
Jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, to w dniu 19 grudnia 2020 r. odbędzie się piąta edycja rajdu pieszego organizowanego przez LGD „Nad Drzewiczką” pn. „Andrzejkowy survival”.

13 – kilometrowa trasa prowadzi głownie terenami leśnymi, dolina rzeki Brzuśni, na południe od Drzewicy.

W związku ze stanem epidemicznym wszystkim osobom chętnym do wzięcia udziału w wydarzeniu zostanie zmierzona temperatura na starcie rajdu. Osoby o temperaturze ciała pow. 37,5 stopni Celsjusza nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu. Podczas pokonywania trasy rajdu zachowane będą musiały być odpowiednie odległości pomiędzy poszczególnymi uczestnikami wydarzenia, tj. 1,5 metra. Inne ważne informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa na rajdzie, znajdują się w Regulaminie imprezy.

Deklaracje można składać do dnia 11 grudnia 2020 r. (piątek) w siedzibie LGD, ul. Staszica 22 lub wysyłać elektronicznie na adres: lgd@drzewica.pl. Oświadczenie o stanie zdrowia należy przedłożyć organizatorowi w dniu imprezy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Tygodnik Opoczyński TOP.

Start o godz. 10.00 przy „Starym młynie” w Drzewicy.

Impreza jest finansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w ramach IV otwartego konkursu ofert z zakresu turystyki i krajoznawstwa.

Załącznik: 
Deklaracja202.2KB
Oświadczenie219.66KB
Trasa187.17KB