Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Poniedziałek, 19 października 2020
Imieniny: Michaliny, Michała i Piotra
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Radio RMF FM w Drzewicy!

26.03.2019
W sobotę, 23 marca do Drzewicy zawitali reporterzy radia RMF FM. Stało się to za sprawą internetowego konkursu, gdzie słuchacze co tydzień wybierają w jakim mieście pojawi się żółto-niebieskie miasteczko. W miniona sobotę to właśnie Drzewica była bohaterem cyklu „Twoje Miasto w Faktach RMF FM".

Już od samego rana w parku na Placu Wolności budowane było radiowe miasteczko, gdzie mieszkańcy mogli napić się pysznej kawy, zjeść popcorn, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej ramce, czy otrzymać balonik. Podczas gdy w parku mieszkańcy mogli cieszyć się pyszną kawą oraz niezwykle ciepłym tego dnia promieniom słońca, wóz satelitarny przemierzał ulicę Drzewicy, by spotkać się z naszymi mieszkańcami oraz wysłuchać co Drzewica ma do zaoferowania. Od 9:00, co godzinę, aż do 14:00 na antenie Faktów RMF FM można było usłyszeć Drzewiczan. Powstało również wiele ciekawych wideo oraz fantastycznych zdjęć. Wszystko co udało się udokumentować tego dnia znajdziecie państwo w linku poniżej:

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/fakty-z-twojego-miasta/news-najnowoczesniejszy-tor-kajakowy-w-europie-i-fabryka-nakryc-s,nId,2897932?fbclid=IwAR3LGutcgH68gQ525tmIFR2r8a47DrMSE7lwh9xEkw8RK_BuD1oBLfQnRGI

My natomiast, staraliśmy się uchwycić w obiektywie pracę reporterów od tzw. Kuchni. Efekty poniżej w galerii zdjęć.