Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Imieniny: Adolfiny, Odetty i Wacława
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Przebudowa parkingu za budynkiem Urzędu Miejskiego w Drzewicy

18.10.2019
Rozpoczęły się prace związane z przebudową parkingu przy budynku Urzędu Miejskiego w Drzewicy. Na czas inwestycji teren będzie zamknięty dla ruchu.     

Zadanie o wartości 324.170,24 zł brutto wykonywane jest przez firmę TIT BRUK Tomasz Knopik z Nowego Miasta nad Pilicą. Mając na celu uporządkowanie i optymalne wykorzystanie terenu przewiduje powstanie 33 miejsc parkingowych o wymiarach 2,5 x 5,0 m, jednego miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych o wymiarach 3,6x5,0 m oraz dróg manewrowych o szerokości 5,0 m. Nowy parking będzie miał nawierzchnię z kostki betonowej wibroprasowanej o kształcie umożliwiającym wsiąkanie wód opadowych w głąb gruntu

Termin realizacji inwestycji upływa w grudniu bieżącego roku. Uwaga, na czas robót drogowo-budowlanych parking został zamknięty dla ruchu, dlatego trzeba się liczyć z utrudnieniami.

Kierowców prosimy o wyrozumiałość i parkowanie aut w innych lokalizacjach. W przypadku braku miejsca przy ul. Staszica zachęcamy do korzystania z parkingów przy ulicy Stawowej (od Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w kierunku stawu).