Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Niedziela, 3 marca 2024
Imieniny: Kingi, Maryna i Tycjana
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Powstaje Strategia Rozwoju Gminy Drzewica 2030

24.03.2022
We wtorek, 22 marca 2022 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Drzewicy odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu Strategii Rozwoju Gminy Drzewica 2030. Stanowiło ważny element konsultacji społecznych, które potrwają do 11 kwietnia 2022 roku.

Spotkanie zgromadziło kierownictwo Urzędu Miejskiego na czele z Burmistrzem Drzewicy Januszem Reszelewskim i Zastępcą Burmistrza Dominikiem Niemirskim, gminnych radnych i sołtysów jako przedstawicieli mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców.

W roli prelegenta wystąpił Przemysław Bajor - specjalista ds. planowania strategicznego oraz funduszy europejskich dla samorządów, który omówił cele i założenia projektu Strategii Rozwoju Gminy Drzewica 2030. Odniósł się również do opinii i pytań na temat dokumentu określającego strategiczne kierunki rozwoju naszej gminy na lata 2022 - 2030.

Dodajmy, że konsultacje społeczne dotyczące Strategii Rozwoju Gminy Drzewica 2030 będą prowadzone do 11 kwietnia. Mają formę zbierania uwag i opinii mieszkańców w sprawie opracowanego projektu.

Formularz zgłaszania uwag w wersji on-line dostępny jest pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4QaNnc-8EkOV__5OeYiruMXo6WTmWCrvoHxyqO_eH-3YSpg/viewform

Uwagi i opinie można również przesłać ️pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Drzewicy, ul. Stanisława Staszica 22, 26-340 Drzewica bądź ️pocztą elektroniczną na adres: ugm@drzewica.pl lub też dostarczyć osobiście do Sekretariatu Urzędu Miejskiego w Drzewicy.

Niezbędne dokumenty znajdą Państwo pod adresem:

https://www.bip.drzewica.pl/content/konsultacje-projektu-strategii-rozwoju-gminy-drzewica-2030