Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 23 maja 2024
Imieniny: Leoncjusza, Michała i Renaty
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Partnerzy biegu "Drzewica Summer Run 2021"

30.07.2021
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do grona partnerów biegu ulicznego „Drzewica Summer Run 2021”, jak w latach minionych dołączają: Bank Spółdzielczy w Przysusze, PKP Intercity Remtrak oraz Radio PLUS Radom. IV Ogólnopolski bieg "Drzewica Summer Run 2021" odbędzie się w niedzielę, 15 sierpnia. Start o godz. 11.00. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Wanda Panfil - jedyna polska mistrzyni świata w maratonie.

„Drzewica Summer Run” jest biegiem ulicznym. Trasę o długości 5 km stanowią trzy pętle: ul. Stanisława Staszica – ul. Szkolna – ul. Braci Kobylańskich – ul.  Stanisława Staszica.

Start i meta będą zlokalizowane przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Drzewicy (ul. Stanisława Staszica 22), natomiast biuro zawodów ma się mieścić w sali USC (budynek Urzędu Miejskiego w Drzewicy, parter po prawej stronie).

Zgodnie z regulaminem, każdy uczestnik "Drzewica Summer Run" w dniu imprezy musi mieć ukończone 15 lat. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do przedstawienia pisemnej zgody rodzica lub innego przedstawiciela ustawowego na udział w zawodach i wzięcia za nie pełnej odpowiedzialności.

Zapisy do biegu rozpoczęły się 23 czerwca 2021 r. Zgłoszeń należy dokonywać on-line za pośrednictwem strony: zapisy.inessport.pl/. Opłatę startową (30 zł) trzeba wnieść podczas rejestracji.

Termin zgłoszeń internetowych upływa 9 sierpnia 2021 r. lub po wyczerpaniu limitu miejsc (150 startujących). O udziale decyduje kolejność wniesienia opłaty startowej, a nie kolejność zapisów na listę startową.

Organizator w pakiecie startowym zapewnia uczestnikom: numer startowy z chipem do pomiaru czasu, komplet agrafek, pamiątkową koszulkę, napoje i posiłek regeneracyjny na mecie oraz medal ukończenia biegu.  Możliwość wyboru rozmiaru koszulki istnieje do 15 lipca 2021 r.

Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Podczas biegu będzie obowiązywał elektroniczny pomiar czasu. Pierwsze trzy osoby w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn open otrzymają nagrody rzeczowe, puchary oraz upominki. Puchary i upominki zostaną również przyznane w podkategoriach wiekowych:

* 15-19 lat,

* 20-29 lat,

* 30-39 lat,

* 40-49 lat,

* 50 lat i więcej.

Szczegółowe informacje na temat biegu można uzyskać u organizatorów:

* Gmina Drzewica, ul. Stanisława Staszica 22, 26-340 Drzewica, e-mail: ugm@drzewica.pl, tel. 48 375 60 91;

-  osobą odpowiedzialną za organizację jest Piotr Bajerowski, tel. 531 452 944, e-mail: piotr.bajerowski@drzewica.pl, pokój 13 Urzędu Miejskiego w Drzewicy.

* Centrum Aktywności Lokalnej w Drzewicy, ul. Stanisława Staszica 5, 26-340 Drzewica, email: cal.drzewica@gmail.com.

Zadanie publiczne „Drzewica Summer Run 2021” jest współfinansowane ze środków Województwa Łódzkiego w ramach konkursu „Wydarzenia sportowe na plus”.

Formularz zgłoszeniowy: https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=711

Regulamin: https://www.bip.drzewica.pl/sites/default/files/drzewica_summer_run_2021_regulamin.pdf