Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

środa, 20 stycznia 2021
Imieniny: Fabiana, Miły i Sebastiana
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Pani Edyta Pawul powiększa grono nauczycieli mianowanych

31.08.2018

30 sierpnia 2018 roku w Urzędzie Gminy i Miasta w Drzewicy Burmistrz Janusz Reszelewski wręczył akt mianowania Pani Edycie Pawul. W spotkaniu wziął udział także Przewodniczący Rady Gminy i Miasta w Drzewicy Marian Kalużny oraz Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Drzewicy Andrzej Krzyżanowski.

Pani Edyta od 2012 roku jest nauczycielem wychowania przedszkolnego w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Filialnej w Jelni.

Egzamin na stopień nauczyciela mianowanego odbył się w dniu 23 sierpnia 2018 r. przed komisją egzaminacyjną powołaną zarządzeniem burmistrza, w skład której weszli: dyrektor ZEAS w Drzewicy Andrzej Krzyżanowski jako przedstawiciel organu prowadzącego szkołę, dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzustowcu Pani Agnieszka Wrzosek oraz ekspertki w zakresie pedagogiki, wychowania przedszkolnego, nauczania początkowego kształcenia zintegrowanego, terapii pedagogicznej oraz oligofrenopedagogiki – Pani Jolanta Piejek oraz Pani Ilona Jachimczak. Egzamin zakończył się wynikiem pozytywnym i tym samym dotychczasowy nauczyciel kontraktowy awansował na stopień nauczyciela mianowanego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnego awansu w karierze nauczycielskiej.