Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Niedziela, 14 sierpnia 2022
Imieniny: Alfreda, Maksymiliana i Selmy
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy dla młodych strażaków z gminy Drzewica

15.06.2015

Dnia 10 czerwca, w sali konferencyjnej urzędu odbyło się spotkanie Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica Janusza Reszelewskiego  z uczestnikami obozu szkoleniowo-wypoczynkowego w Mikoszewie w województwie pomorskim.

Młodzi strażacy z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych przy OSP w Drzewicy i Domasznie wezmą udział w szkoleniu organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Oddział Wojewódzki w Łodzi. Obóz odbędzie się w terminie od 28 czerwca do 11 lipca 2015 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Amberwil” w Mikoszewie w woj. pomorskim dla 120 uczestników MDP z całego Województwa Łódzkiego.

W programie szkolenia będzie tematyka pożarnicza, ratunkowa i ekologiczna, będą zajęcia sportowe: piłka siatkowa, piłka nożna, gra w ping-ponga i rozgrywki szachowe.

Organizator zapewnia przejazd do miejsca zakwaterowania, wyżywienie, opiekę medyczną, wycieczki autokarem w czasie trwania obozu, kąpiele w morzu pod opieką ratownika.

Uczestnicy będą zobowiązani do przestrzegania regulaminu obozu, uczestniczenia w zaprawach porannych oraz udziału w codziennych zajęciach praktycznych i teoretycznych. Na obóz pojedzie 10-osobowa sekcja z w/w OSP.Koszty uczestnictwa w obozie pokrywa Burmistrz Gminy i Miasta Drzewica.