Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 5 sierpnia 2021
Imieniny: Emila, Karoliny i Kary
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

O Drzewicy w programie śniadaniowym TVP3 Łódź

07.04.2021
W najbliższym wydaniu audycji „Budzi się ludzi”, emitowanej na antenie TVP3 Łódź, królować będzie Drzewica. Nagrania do programu trwają. Emisja już w najbliższą niedzielę,  11 kwietnia 2021 roku.

Magazyn „Budzi się ludzi” to poranna audycja śniadaniowa z gośćmi, emitowana w niedziele o godz. 10:15 (do godz. 11:30). Porusza ciekawe tematy związane z regionem, kulturą, interesującymi miejscami i wydarzeniami, urodą, stylem życia, zdrowiem czy sportem. Wszystko to uzupełnione jest interesującymi felietonami.

Bardzo nam miło, że kolejne wydanie programu „Budzi się ludzi” zostanie poświęcone Drzewicy. W studiu TVP3 Łódź zasiądą drzewiczanie, a rozmowy z nimi będą przeplatane materiałami filmowymi z naszego miasta, dotyczącymi m.in. organizacji pozarządowych, lokalnych przedsiębiorców, historii, sportu i innych aktywności.

Dwudniowe nagrania do felietonów rozpoczęły się w środę, 7 kwietnia. Ekipa TVP3 Łódź gościła m.in. nad torem slalomowym, gdzie podczas pokazowego treningu przeprowadziła wywiady z Burmistrzem Drzewicy Januszem Reszelewskim oraz zawodnikami, trenerem i działaczami Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica.

Z niecierpliwością czekamy na efekty nagrań, serdecznie zapraszając Państwa na niedzielny program. O godz. 10:15 włączamy TVP3 Łódź i oglądamy „Budzi się ludzi”.