Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Niedziela, 3 marca 2024
Imieniny: Kingi, Maryna i Tycjana
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Nowy sprzęt AGD w Domasznie

28.09.2022
Kuchnia w świetlicy wiejskiej w Domasznie wzbogaciła się o nowy sprzęt gospodarstwa domowego. Zakupy zostały zrealizowane dzięki pozyskaniu przez Gminę Drzewica wsparcia finansowego ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach programu „Sołectwo na Plus”.

Zadanie pn. „Doposażenie świetlicy wiejskiej w Domasznie” polegało na dostawie i montażu sprzętu gospodarstwa domowego w pomieszczeniu kuchni świetlicy wiejskiej w Domasznie. Do kuchni zakupiono: lodówkę, zmywarkę, krajalnicę elektryczną, robot planetarny, warnik do wody, czajnik elektryczny, garnki ze stali nierdzewnej, taboret gazowy oraz 10 kompletów obiadowych.

Koszty zamówienia wyniosły 12.000 zł i w całości zostały pokryte z dotacji przyznanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Dodajmy, że w ramach tegorocznej edycji programu „Sołectwo na Plus” Gmina Drzewica zrealizuje jeszcze dwa projekty: budowę ogrodzenia świetlicy wiejskiej w Werówce oraz budowę siłowni zewnętrznej przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych. Na każde z tych zadań również pozyskaliśmy po 12.000 zł.