Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny: jakuba, Krzysztofa i Walentyny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Nowa czasowa zmiana organizacji ruchu w Drzewicy

20.10.2023
W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy drogi gminnej w Drzewicy (Pl. Wolności – Pl. Kościuszki – ul. Braci Kobylańskich) od poniedziałku, 23 października 2023 roku obowiązywać będzie nowa czasowa organizacja ruchu.

Na czas realizacji robót zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie odcinek drogi od Placu Tadeusza Kościuszki do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 728 na Placu Wolności. Z drogi wojewódzkiej nr 728 pojazdy będą kierowane na objazd ulicami Kilińskiego, Żeromskiego, Staszica i Szkolną.

Uwaga, dopuszczony będzie wjazd na parking na Placu Wolności od strony drogi wojewódzkiej nr 728, a także wjazd służb komunalnych, ratunkowych i zaopatrzenia oraz wjazd do posesji mieszkańców, którzy zamieszkują w ww. lokalizacjach.

Co ważne, otwarte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Szkolnej, Stawowej, Braci Kobylańskich i Placu Tadeusza Kościuszki. Pozwoli to kierowcom na korzystanie z ulicy Miłej.

W załączeniu projekt nowego oznakowania.

Wszystkich kierowców serdecznie prosimy o dostosowanie się do tymczasowego oznakowania. Przepraszamy za utrudnienia w ruchu.