Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 20 czerwca 2024
Imieniny: Bogny, Rafaeli i Rafała
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Muzyczny strzał w dziesiątkę w Drzewicy!

08.08.2022

Czołowi polscy DJ-e i producenci muzyczni, największe hity muzyki klubowej oraz świetna zabawa do późnych godzin nocnych – tak wyglądała pierwsza edycja YOUR MUSIC FESTIVAL, która odbyła się w sobotę, 6 sierpnia 2022 roku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy.

Debiutująca na muzycznej mapie Polski impreza miała znakomity line-up. Zgromadziła najlepszych polskich DJ-ów, producentów muzyki elektronicznej i autorów wielu wspaniałych kompozycji, które przypadły do gustu słuchaczom na całym świecie.

Przez dziesięć godzin - od 17:00 do 3:00 w nocy – na scenie prezentowały się prawdziwe gwiazdy muzyki klubowej, kolejno: DJ Casprov, Ardo, Max Farenthide, Waveshock, Thomas Cloud, Si Us Plau, DJ INOX, Vincent Vik, DJ WAJS, DJ Hubertuse, Skytech oraz DJ Kuba&Neitan. Publiczności przybywało z każdym kwadransem, a po zmroku nad zalewem były już prawdziwe tłumy.

Serwowane przez DJ-ów klubowe hity i grube bity w połączeniu z efektami świetlnymi oraz pokazami laserowymi rozgrzały widzów do czerwoności. Zabawa okazała się naprawdę znakomita, co pokazuje, że inicjatywa skierowana do miłośników muzyki klubowej była potrzebna i jest warta kontynuacji.

YOUR MUSIC FESTIVAL 2022 został zorganizowany przez Gminę Drzewica, JUZOMA Media Group – Paweł Lipski, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzewicy oraz Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy.

Więcej zdjęć na facebookowym profilu Gminy Drzewica.