Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Niedziela, 27 września 2020
Imieniny: Damiana, Mirabeli i Wincentego
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Mecz na szczycie w Drzewicy!

11.09.2020
Mecz na szczycie w Drzewicy!

W najbliższą niedzielę, 13 września 2020 roku na Stadionie Miejskim w Drzewicy dojdzie do meczu na szczycie Keeza Klasy Okręgowej, Grupy II - Piotrków Trybunalski. Drużyna Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Drzewica, która jest wiceliderem rozgrywek, podejmie lidera, Włókniarza Moszczenica.

Od początku sezonu 2020/2021 zespół MGKS Drzewica spisuje się znakomicie. W siedmiu rozegranych meczach odniósł pięć zwycięstw, notując jeden remis i jedną porażkę. Z dorobkiem 16 punków zajmuje drugie miejsce w tabeli, ustępując jedynie liderowi, Włókniarzowi Moszczenica, do którego traci tylko dwa punkty.

Już w najbliższą niedzielę dwie najlepsze drużyny Keeza Klasy Okręgowej spotkają się w Drzewicy, by w bezpośrednim pojedynku udowodnić, kto jest lepszy na obecnym etapie rozgrywek. Zwycięstwo podopiecznych trenera Ryszarda Pomykały dałoby im fotel lidera i przybliżyło do tytułu mistrza rundy jesiennej. Mamy nadzieję, że tak się stanie.

Za drzewicką drużynę trzymamy kciuki, a kibiców zapraszamy na stadion przy ulicy Kolejowej. Początek spotkania na szczycie o godz. 16.00. Emocje gwarantowane!

 

Foto: Facebook MGKS Drzewica (M. Będkowski)

Tabela: www.90minut.pl