Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Piątek, 23 października 2020
Imieniny: Edwarda, Marleny i Seweryna
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Majówkowy rozkład jazdy – czyli plan wydarzeń na najbliższy weekend w Gminie Drzewica.

25.04.2018

Już w najbliższą sobotę 28 kwietnia, wielkie otwarcie sezonu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzewicy. Po zimowej przerwie znów otwierają się dla Państwa bar, wypożyczalnia sprzętu wodnego i wakepark, które czynne będą przez całą majówkę. We wtorek 1 maja na miejscowym orliku odbędzie się Majowy Festyn Rodzinny organizowany przez lokalnego animatora sportu pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica Janusza Reszelewskiego. Od godzin porannych odbywać się bedą turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży a pomiędzy spotkaniami konkursy, gry i zabawy dla uczestników. Po finałowym meczu turnieju ostatnim sportowym akcentem dopołudniowych zmagań będzie mecz pokoleń pomiędzy dziećmi a ich rodzicami. Po spotkaniu odbędzie się podsumowanie festynu, podczas którego zostaną wręczone medale, dyplomy w poszczególnych kategoriach wiekowych. Poniżej harmonogram sportowych wydarzeń:

8:30 Otwarcie festynu

8:40 Turniej piłki nożnej dla dzieci

10:00 Turniej piłki nożnej dla młodzieży (w między czasie konkursy, gry i zabawy dla uczestników)

12:30 Mecz Rodzice vs Dzieci

13:00 Wręczenie nagród, zakończenie rozgrywek

Wszystkich Państwa, którzy chcą poruszać się nieco przy dźwiękach muzyki tanecznej zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy, bo tam tuz po zmaganiach sportowych od godz. 14:00 II Przegląd Zespołów Weselnych i Dancingowych. Będzie to idealna rozgrzewka bowiem, od godziny 19:00 przewidziana jest inauguracyjna zabawa taneczna w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzewicy.

Majówka w Drzewicy na pewno nie będzie nudna!

Wszelkie dodatkowe informację dotyczące majówkowych imprez możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej www.rck.drzewica.pl oraz na facebookowych  fanpage’ach  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy oraz Orlik Drzewica. Serdecznie Zapraszamy!