Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 7 lipca 2022
Imieniny: Estery, Kiry i Rudolfa
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Kolędowanie w Jelni

29.01.2020
Kolejne spotkanie opłatkowo-noworoczne z Burmistrzem Drzewicy odbyło się we wtorek, 28 stycznia w świetlicy wiejskiej w Jelni. Zgromadziło mieszkańców Jelni i Augustowa.

Początek uroczystości miał charakter artystyczny. Dzieci ze Szkoły Filialnej w Jelni, przygotowane pod okiem nauczycielek Joanny Tomaszewskiej, Edyty Pawul i Renaty Rogulskiej, zaprezentowały piękne przedstawienie jasełkowe, natomiast panie z KGW w Jelni dały próbkę swoich talentów w bożonarodzeniowym programie wokalnym.

Mieszkańcy nagrodzili artystów wielkimi brawami, sami zaś otrzymali najlepsze życzenia noworoczne od Burmistrza Janusza Reszelewskiego. Gospodarz Gminy Drzewica podziękował wszystkim za obecność, która stanowi najlepszy dowód lokalnej wspólnoty. Życzenia na Nowy Rok – w imieniu swoim i sołtysa Władysława Węgreckiego – złożył radny Łukasz Sobolewski, a w imieniu gospodyń wiejskich przewodnicząca KGW w Jelni Jolanta Wołąkiewicz.

Później przyszedł czas na kolację wigilijną przygotowaną przez panie z KGW oraz wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitar. Wieczornemu spotkaniu towarzyszyła miła, rodzinna i świąteczna atmosfera.