Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 30 marca 2023
Imieniny: Amelii, Dobromira i Leonarda
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Jasełka i opłatek w Domasznie

31.01.2020
Kolejne spotkanie opłatkowo-noworoczne z Burmistrzem Drzewicy odbyło się w czwartek, 30 stycznia w świetlicy wiejskiej w Domasznie.

Pierwsza część uroczystości należała do uczniów Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domasznie, którzy zaprezentowali jasełka przygotowane pod okiem nauczycielek Agnieszki Składowskiej i Marzanny Rojek. Przedstawienie zostało nagrodzone gromki brawami.

Zgodnie z pięcioletnią już tradycją noworoczne życzenia do mieszkańców Domaszna skierował Burmistrz Janusz Reszelewski, dziękując za dobrą współpracę oraz obecność, która stanowi najlepszy dowód lokalnej wspólnoty. Z życzeniami pospieszyli także Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domasznie Dorota Zaręba oraz Proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Domasznie ks. Aleksander Mańka.

Później przyszedł czas na życzenia przy opłatku, kolację wigilijną przygotowaną przez panie z KGW w Domasznie oraz wspólne kolędowanie. Wieczornemu spotkaniu towarzyszyła miła i świąteczna atmosfera.