Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Niedziela, 14 sierpnia 2022
Imieniny: Alfreda, Maksymiliana i Selmy
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Informacja dotycząca zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

08.04.2020
W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U. poz. 491 i 522), tj. z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz w związku z ograniczeniami w przyjmowaniu interesantów w Urzędzie Miejskim w Drzewicy informujemy, iż przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w Urzędzie Miejskim w Drzewicy będzie odbywać się za pośrednictwem poczty elektronicznej w formie skanu (nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny) w terminie:

najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy Urzędu tj. do godz. 15.30.

W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą lub złożyć w zaklejonej kopercie w pojemniku umieszczonym na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Drzewicy (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego.

Adres poczty elektronicznej: ugm@drzewica.pl

Telefon do Urzędu Miejskiego w Drzewicy Pełnomocnik ds. wyborów – 500 070 279