II Zawody Integracyjne Osób Niepełnosprawnych

20.08.2014

II Zawody Integracyjne Osób Niepełnosprawnych w kategorii Spławik

"O Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica"

16 sierpnia 2014 roku odbyły się II Zawody Integracyjne Osób Niepełnosprawnych w kategorii Spławik,O Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica zorganizowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Drzewicy oraz  Polski Związek Wędkarski w Drzewicy. Mimo  niesprzyjającej pogody zawodnicy  wraz z wędkarzami dzielnie trwali na swoich stanowiskach walcząc o puchary. Oto wyniki :

Kategoria Kobiet:

Pierwsze miejsce z dorobkiem 150 pkt zdobyła  Sylwia Miązek, którą opiekował się Pan Piotr Chrobak. Drugą lokatę wywalczyła Ewa Białek - opiekun  Pan  Tadeusz , zdobywając 110 pkt. Trzecie miejsce przypadło w udziale  Annie Czerwińskiej, wspieranej przez  Pana Jarosława Czarkowskiego natomiast czwarte miejsce przypadło Joannie Matysiak z opiekunem  Panem Adrianem Goworkiem.  Piąta była  Iwona Oleksik –opiekun Pan Zdzisław Goworek. Szóstą pozycję  zajęła Monika Galbarczyk - opiekun  Leszek Milczarek .

Kategoria Mężczyzn:

I miejsce Łukasz Tępiński z dorobkiem 240 pkt – opiekun Pan Marian  Zaraś,

II miejsce Hieronim Ilczuk- Studentkowski 80 pkt - opiekun Pan Sławomir Sieczak,

III miejsce Franciszek Urbańczyk 40 pkt - opiekun gościnnie Krzysztof Kowal,

IV miejsce Arkadiusz Nowak –opiekun Kazimierz Składowski.

V miejsce Wojciech Nita –opiekun Adam Ulinowicz.

Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Gminy i Miasta Drzewica Janusz Reszelewski, który wręczył puchary  dla zwycięzców. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i  paczki ze słodyczami ufundowane przez burmistrza.

Kierownik Sylwia Gąsiorowska serdecznie podziękowała za zaangażowanie Burmistrzowi i prezesowi Koła Nr. 3 w Drzewicy Panu Leszkowi Milczarkowi i wszystkim wędkarzom.