Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy i Zyndrama
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2020

27.11.2020

Już za kilka dni rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju – Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2020. Trzynasta edycja Forum zostanie przeprowadzona w dniach 2-4 grudnia 2020 roku - wyjątkowo w formule online. Aktualnie trwa rejestracja uczestników. Wspólnie z Marszałkiem Województwa Łódzkiego Grzegorzem Schreiberem serdecznie zapraszamy do udziału.

Europejskie Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie. Na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju.

Forum ma już ugruntowaną pozycję i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wypracowaniu wspólnych rozwiązań dla wielu branż. Liczne grono biznesmenów stwarza doskonałą szansę na poszerzanie kontaktów i znalezienie potencjalnych klientów.

Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze, w tym m.in.: przedsiębiorczość, logistykę, transport, nowe technologie, prace badawcze, innowacje, ekonomię społeczną i ekspansję polskich firm na rynki zagraniczne.

Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa tegoroczne Forum po raz pierwszy odbędzie się w formule online. Organizatorzy mają nadzieję, że nie przeszkodzi to w konstruktywnych dyskusjach, zwłaszcza, że zaplanowano bloki tematyczne dotyczące wielu ważnych dla Województwa Łódzkiego dziedzin gospodarki.

Szerokie spektrum tematów oraz znakomici goście sprawią, iż Forum będzie ważnym i intersującym miejscem wymiany opinii i doświadczeń. Warto zaznaczyć, że program EFG obejmuje ogłoszenie laureatów Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”, stanowiącej uhonorowanie podmiotów, które realizują innowacyjne projekty, pomagają w rozwoju regionu, tworzą miejsca pracy, działają w sposób zrównoważony i społecznie odpowiedzialny.

Aktualnie trwa rejestracja uczestników Forum. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie https://elodzkie.pl/wydarzenia/xiii-europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2020. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do transmisji online. Udział w Forum jest bezpłatny. Ponadto rejestracji będzie można dokonać przez cały czas trwania Forum.

Program oraz wszystkie informacje dotyczące EFG – Łódzkie 2020 dostępne są na stronie www.forum.lodzkie.pl

Oficjalne hasztagi wydarzenia: #efglodzkie2020 #wojewodztwolodzkie #biznesnaplus