Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny: jakuba, Krzysztofa i Walentyny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Dzień Dziecka w oddziale przedszkolnym w Jelni

11.06.2024
Dzień Dziecka w oddziale przedszkolnym w Jelni był wyjątkowym wydarzeniem pełnym radości i atrakcji. Wydarzenie odbyło się 7 czerwca br., na placu przy świetlicy wiejskiej w Jelni, gdzie dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty i umiejętności artystyczne przed licznie zgromadzoną publicznością, w tym rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Wydarzenie miało formę pikniku rodzinnego.

Program dnia rozpoczął się od występów artystycznych, w których przedszkolaki wystąpiły w kolorowych strojach, śpiewając piosenki, recytując wiersze i tańcząc.

Szczególnym gościem na wydarzeniu był Zastępca Burmistrza Drzewicy Dominik Niemirski. W swoim przemówieniu wyraził uznanie dla dzieci za ich zaangażowanie i talent, a także podziękował nauczycielom i rodzicom za ich pracę i wsparcie. Wręczył również drobne upominki dla każdego dziecka.

Po części artystycznej, na dzieci czekały różnorodne zabawy i konkursy, które przygotowali pracownicy punktu przedszkolnego wspólnie z rodzicami. Były gry zespołowe, malowanie twarzy, a także dmuchane zamki. Dodatkowo, na placu zostały rozstawione stoiska z przekąskami i napojami, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.