Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Sobota, 28 maja 2022
Imieniny: Augustyna, Ingi i Jaromira
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Drzewica Summer Run 2019 za nami

19.08.2019

18 sierpnia po rocznej przerwie do Drzewicy znów zawitali sympatycy biegów długich. Na trzecią edycję  5 kilometrowego biegu ulicami miasta „Drzewica Summer Run” przyjechało ponad 120 biegaczy z całej Polski. Nie brakowało również mieszkańców Gminy Drzewica, którzy rywalizowali ze sobą w specjalnej kategorii. Na linii startu, wraz ze swoją grupą biegaczy, pojawiła się również 14 krotna Mistrzyni Polski w biegach długich, jedyna Polska Mistrzyni Świata w Maratonie – Pani Wanda Panfil, która tez zgodziła się wspólnie z nami zaprosić Państwa na bieg, obejmując go patronatem honorowym. Na trasie tegorocznej edycji Drzewica Summer Run, pojawiłą się także Elżbieta Nowak – mistrzyni Europy w piłce koszykowej oraz olimpijka z Sydney z 2000 r.

Współzawodnictwo z legendami polskiego sportu na jednej trasie stanowiło dla wielu biegaczy nie lada gratkę. Zawodnicy mieli do pokonania 3 okrążenia na pętli ulicami Staszica-Szkolna-Kobylańskich-Staszica. Pobiegł także Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski.  Niezmiernie cieszy nas fakt tak licznej grupy w kolejnej edycji „Drzewica Summer Run” tym bardziej, że zawodników którzy decydują się na start w Drzewicy z każdym rokiem jest coraz więcej. Entuzjastycznie przez Państwa przyjęta inicjatywa biegowa nie pozostawia nam wyjścia i procentuje na zaistnienie biegu jako imprezy cyklicznej.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie, dla zwycięzców natomiast wielkie gratulację. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę sponsorów biegu - Banku Spółdzielczego w Przysusze, Firmy Gerlach oraz PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. Za obsługę techniczną dziękujemy firmie ENTRE Timing. Podziękowania należą się także strażakom oraz harcerzom z Drzewicy, którzy pomogli przy organizacji wydarzenia. Zapraszamy także do przeczytania i posłuchania relacji na stronie Radia Plus Radom: https://radioplus.com.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=39872&Itemid=602  . Poniżej prezentujemy galerię zdjęć, a w załączniku wyniki biegu.


Załącznik: 
Wyniki biegu120.46KB