Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail
Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail
Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski został uhonorowany odznaką „Ambasadora Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków”. To zaszczytne wyróżnienie odebrał podczas III Pieszej Pielgrzymki Diabetyków do Sanktuarium Świętej Rodziny w Studziannie - Poświętnem.
„Ambasador Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków” to odznaka przyznawana za wyróżniającą się działalność dla dobra Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz chorych na cukrzycę. Nadawana jest przez Zarząd Główny PSD osobom, instytucjom i organizacjom, które w wyjątkowy sposób przyczyniają się do rozwoju działalności stowarzyszenia, pomagają, współpracują i wykazują troskę o osoby z cukrzycą.
Miło nam poinformować, że „Ambasadorem Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków” został Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski, uhonorowany za wieloletnie wspieranie Koła PSD w Drzewicy oraz niezawodną pomoc diabetykom.
Uroczyste wręczenie odznaki odbyło się 25 czerwca 2022 roku podczas podsumowania III Pieszej Pielgrzymki Diabetyków Drzewica – Poświętne. Ceremonia miała miejsce po pielgrzymkowej mszy świętej w Sanktuarium Świętej Rodziny w Studziannie - Poświętnem. Zaszczytne oznaczenie wręczyła Burmistrzowi Maria Stolarska – członkini Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego PSD w Łodzi.