Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Sobota, 5 grudnia 2020
Imieniny: Kryspiny, Norberta i Sabiny
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Bilety na koncert Happysad

14.09.2020
Miło nam poinformować, że wszystkie osoby, które w wyznaczonym terminie zgłosiły chęć udziału w koncercie zespołu rockowego Happysad, otrzymają bezpłatne wejściówki na niedzielną imprezę.

Koncert w ramach projektu pn. „Drzewica – poczuj pasje do Sportu”, finansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego na 2020 rok, odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 września 2020 roku. Znana i ceniona polska grupa rockowa wystąpi w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy. Początek o godz. 19.00.

Ze względu na procedury bezpieczeństwa panujące w okresie pandemii COVID-19 koncert obejrzy ograniczona liczba osób. Z tego też powodu organizatorzy podjęli decyzję, by widzów koncertu wyłoniło publiczne losowanie transmitowane on-line na kanale Gminy Drzewica w serwisie internetowym YouTube. W losowaniu miały wziąć udział osoby, które wcześniej zgłosiły chęć udziału w koncercie.

Jako że w wyznaczonym terminie – od 2 do 11 września 2020 roku – do Urzędu Miejskiego w Drzewicy wpłynęły 142 zgłoszenia przy puli miejsc 140, organizatorzy zdecydowali, ze losowanie nie zostanie przeprowadzone, a wszystkie osoby, które nadesłały zgłoszenia, otrzymają bezpłatne wejściówki na koncert Happysad.

Bilety będą do odbioru od 15 września 2020 roku w Urzędzie Miejskim w Drzewicy (pokój nr 13 – pierwsze piętro) oraz w dniu koncertu w Regionalnym Centrum Kultury (od godz. 18.00). Wybór miejsca zależy od kolejności odbioru biletu.

Uwaga, z myślą o zachowaniu procedur sanitarnych wejście na niedzielny koncert odbywać się będzie od strony boiska Orlik.