Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 23 maja 2024
Imieniny: Leoncjusza, Michała i Renaty
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

5-latki żegnają Przedszkole

22.06.2023
W czwartek, 22 czerwca br. w Regionalnym Centrum Kultury odbyła się uroczystość pożegnania 5-latków z Przedszkola Samorządowego w Drzewicy kończących pierwszy etap edukacji. Na tej niezwykle podniosłej uroczystości, która zgromadziła liczne grono dzieci, rodziców i nauczycieli, pojawił się także Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski.

Podsumowanie minionego roku szkolnego rozpoczęło się o godzinie 10:00 w pięknie udekorowanej sali widowiskowej drzewickiego RCK. Dzieci wystąpiły na scenie w specjalnie przygotowanych programach artystycznych, prezentując swoje umiejętności, talent i zaangażowanie, które zdobyły przez cały rok szkolny. Odświętnie ubrane maluchy śpiewały piosenki, recytowały wiersze i zaprezentowały układy taneczne, przynosząc ogromną radość wszystkim zgromadzonym, co udowodniły gromkie brawa dla najmłodszych.

Po części artystycznej uroczystości Burmistrz Drzewicy złożył serdeczne gratulacje wszystkim przedszkolakom z okazji ukończenia roku szkolnego. Wyraził również wdzięczność dla nauczycieli i personelu przedszkola za ich ciężką pracę, poświęcenie i zaangażowanie w rozwijanie dzieci.

Burmistrz przekazał także słodkie upominki oraz życzenia udanych wakacji oraz zachęcił dzieci do dalszego rozwijania swoich umiejętności i pasji. Podkreślił znaczenie edukacji przedszkolnej i współpracy między przedszkolem a rodzinami w budowaniu silnego fundamentu dla przyszłego rozwoju każdego dziecka.

Na koniec wszyscy zgromadzeni w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy mieli okazję zobaczyć krótką prezentację multimedialną ukazującą miniony rok w przedszkolu.


Obszerną galerię zdjęć zamieszczamy na facebookowym profilu Gminy Drzewica.