Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 23 maja 2024
Imieniny: Leoncjusza, Michała i Renaty
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

25-milionowy pasażer ŁKA to mieszkaniec Gminy Drzewica!

30.03.2021
Łódzka Kolej Aglomeracyjna ma dwudziestopięciomilionowego pasażera. Miło nam poinformować, że jest nim Sebastian Miązek z Domaszna.

Sebastian jest studentem trzeciego roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Studiując na kierunku „ratownictwo medyczne” do Łodzi jeździ bardzo często, a dzięki przywróceniu połączeń kolejowych na trasie Łódź – Drzewica – Łódź od grudnia ubiegłego roku regularnie korzysta z usług Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Sebastian to również utalentowany piłkarz MGKS Drzewica. Trzeba przyznać, że oprócz talentu sportowego ma także szczęście w życiu. Okazało się bowiem, że po wykupieniu  biletu elektronicznego na jeden z przejazdów realizowanych przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną został dwudziestopięciomilionowym pasażerem ŁKA!

We wtorek, 30 marca 2021 roku Sebastian po raz kolejny wsiadł do pociągu ŁKA, by wrócić z Łodzi do domu. Kiedy wysiadł na stacji Drzewica, czekała go bardzo miła niespodzianka. Na peronie powitali go przedstawiciele Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski oraz reprezentant Biura Posła na Sejm RP Roberta Telusa.

Podczas uroczystości przebiegającej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego mieszkaniec Gminy Drzewica odebrał serdeczne gratulacje oraz upominki. Wyjątkowym prezentem dla pasażera nr 25.000.000 będzie z pewnością „Bilet Specjalny ŁKA” uprawniający do darmowych przejazdów pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej przez rok.

Sebastianowi gratulujemy, a wszystkich pasażerów po raz kolejny zachęcamy do korzystania z połączeń kolejowych na trasie Łódź – Drzewica - Łódź.