Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Czwartek, 23 maja 2024
Imieniny: Leoncjusza, Michała i Renaty
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Ślubowanie „Sówek”, „Słoneczek” i „Stokrotek” w Przedszkolu Samorządowym w Drzewicy.

26.10.2022

           Najmłodsze dzieci z Przedszkola Samorządowego w Drzewicy – maluchy z grup „Sówki”, „Słoneczka” i „Stokrotki” - złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na przedszkolaków. Ta podniosła ceremonia odbyła się w środę, 26 października br.

W tak ważnym dniu naszym 2,5 oraz 3-latkom towarzyszyli rodzice, babcie, dziadkowie, wychowawczynie: Dominika Kowalska („Słoneczka”), Monika Pomykała, Jolanta Wołąkiewicz („Sówki”), Anna Kasicka („Stokrotki”), Edyta Lewandowska ("Słoneczka", "Stokrotki") oraz dyrekcja Przedszkola Samorządowego w Drzewicy. Na podniosłej uroczystości nie zabrakło zaproszonych gości. Drzewicki samorząd reprezentował Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski. Wśród obecnych byli także Dyrektorka Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Drzewicy Agnieszka Kopytowska, Wicedyrektorka Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy Ewa Grzelczak i  Przewodniczący Rady Rodziców Przedszkola Samorządowego Paweł Byk. 

Część artystyczna była dla przedszkolaków nie małym wyzwaniem, bowiem przed tak dużą publicznością młodzi artyści występowali po raz pierwszy. Prezentując swoje talenty wokalne i taneczne spisali się jednak bez zarzutu. Po części artystycznej najmłodsi bezbłędnie wyrecytowali tekst ślubowania a swoim zachowaniem potwierdzili, że w przedszkolu czują się jak w domu.          

Po złożeniu ślubowania oficjalnego pasowania  na przedszkolaków dokonali Burmistrz Janusz Reszelewski, Dyrektorka ZEAS Agnieszka Kopytowska, Dyrektorka Przedszkola Samorządowego w Drzewicy Edyta Kołomańska, Wicedyrektorka SP im. Polskich Olimpijczyków Ewa Grzelczak oraz Przewodniczący Rady Rodziców Paweł Byk. Na koniec ze strony gości popłynęły słowa gratulacji i życzeń, do których dołączono prezenty i słodkie upominki.

Wszystkim „Sówkom”, „Słoneczkom” i „Stokrotkom” życzymy, aby pobyt w Przedszkolu Samorządowym w Drzewicy był wypełniony radością, zabawą i nauką. Niech każdy dzień spędzony z kolegami i koleżankami przyniesie Wam uśmiech od ucha do ucha!