Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

zmiana ustawień

Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Aliny, Anety i Benona
Text Version
High contrast
A- A+

GTranslate

Wybierz język
Polish
English
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Spanish

Urząd

Ślubowały „Kotki”, „Muchomorki” i „Słoneczka”

26.10.2023
Najmłodsze dzieci z Przedszkola Samorządowego w Drzewicy – maluchy z grup „Kotki”, „Muchomorki” i „Słoneczka” - złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na przedszkolaków. Ta podniosła ceremonia odbyła się w czwartek, 26 października 2023 roku.

W tym  ważnym dniu naszym 2,5- i 3-latkom towarzyszyli rodzice, babcie, dziadkowie, wychowawczynie (Dominika Kowalska, Justyna Bogatek, Jolanta Wołąkiewicz, Marta Kózka i Monika Urbańczyk), Dyrektor Przedszkola Samorządowego Edyta Kołomańska, a także liczna grupa gości. Samorząd Gminy Drzewica reprezentowali Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski oraz Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Drzewicy Agnieszka Kopytowska.

Przed tak dużą publicznością dzieciaczki występowały po raz pierwszy, ale mimo początkowej tremy spisały się znakomicie. Pięknie zaśpiewały piosenki i bezbłędnie wyrecytowały tekst ślubowania, po którym zostały pasowane  na przedszkolaków.

Ze strony gości w stronę pełnoprawnych już przedszkolaków popłynęły słowa gratulacji i życzeń, do których dołączono prezenty i upominki. Sympatyczne, przebiegające w rodzinnej atmosferze spotkanie zakończyło się zaproszeniem na poczęstunek.

Wszystkim „Kotkom”, „Muchomorkom” i „Słoneczkom” (65 dzieci) życzymy, aby pobyt w Przedszkolu Samorządowym w Drzewicy wypełniony był radością, zabawą i nauką. Niech każdy dzień spędzony z kolegami i koleżankami przyniesie Wam uśmiech od ucha do ucha!