Z życzeniami w drzewickim „Seniorze+” | Urząd Miejski w Drzewicy

słabe opady deszczu 15°C
Logo OpenWeatherMap Dane pogodowe dostarcza: openweathermap.org

Imieniny

Elizy, Bazylego, Waleriana

Drzewica z lotu ptaka

Zamek w Drzewicy

Kościół w Drzewicy

Rzeka Drzewiczka

Stadion Miejski w Drzewicy

Rekreacyjno-Sportowy Kompleks Boisk Orlik

Drzewicka Strefa Przemysłowa

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Ścieżka Pieszo-Rowerowa

Tor kajakarstwa slalomowego w Drzewicy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzewicy

Stadion piłkarski w Radzicach Dużych

Z życzeniami w drzewickim „Seniorze+”

21.10.2025
Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski składa seniorom życzenia. Obok po lewej stoją: Kierownik DDS+ Paulina Klata, pracownica i uczestnik Seniora+. Poniżej przy stole siedzi czworo seniorów.

Z okazji Europejskiego Dnia Seniora Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski odwiedził mieszkańców Dziennego Domu „Senior+” w Drzewicy. Wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej, rodzinnej atmosferze.

Europejski Dzień Seniora stanowi symbol szacunku wobec osób starszych, tworzących wielką wartość naszych lokalnych społeczności. Zwraca uwagę na zapewnienie seniorom godnego życia oraz na potrzebę zapobiegania wykluczeniu społecznemu.

O tym ważnym święcie pamiętał Burmistrz Drzewicy, który z podopiecznymi drzewickiego „Seniora+” spotkał się we wtorek, 21 października, 2025 roku. Podczas kameralnej uroczystości z udziałem Kierownik DDS+ Pauliny Klaty złożył seniorom najlepsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz wielu lat pełnych aktywności i radości.

Spotkanie przy torcie, kawie i herbacie było także okazją do rozmów o codziennym życiu osób starszych oraz kolejnych planach placówki, która wspiera naszych seniorów w prowadzeniu aktywnego i godnego życia.
 

Najświeższe aktualności

Na scenie w sali widowiskowej RCK kilkadziesiąt osób stoi obok siebie, uśmiechając się i machając rękami. W tłumie widoczne są osoby na wózkach inwalidzkich, osoby w różowych kapeluszach kowbojskich oraz trzymające tabliczki z nazwami różnych placówek (m.in. WTZ). Wysoko duży transparent festiwalu.
11.06.2026
Już po raz ósmy Drzewica stała się regionalnym centrum kultury wrażliwej i otwartej, goszcząc uczestników Przeglądu Twórczości…
Nowo wybudowana, zadaszona altana rekreacyjna z murowanym grillem, otoczona wybrukowanym placem z ławkami i donicami.  W tle błękit nieba, chmury i zielone drzewa.
10.06.2026
Mieszkańcom Domaszna oddaliśmy do użytku funkcjonalną i efektownie prezentującą się altanę rekreacyjną. Budowę obiektu…
Zdjęcie przedstawia uczestników posiedzenia Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drzewicy, którzy siedzą przy stolikach z laptopami w sali komputerowej
10.06.2026
We wtorek, 9 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy odbyło się wspólne posiedzenie komisji…